fbpx דלג לתוכן

הוגשה הצעת החוק לפיקוח על הצהרות ההון של הח"כים, אנחנו בערוץ 10 ודה מרקר, יום ההולדת הראשון שלנו מתקרב, הזמינו אותנו לבית שלכם וימים אחרונים להגשת מועמדות ללוביסט השני של הציבור

שלום שותפים/ות,

ברכת שלום מיוחדת לכ-50 מצטרפים/ות חדשים/ות מהשבוע האחרון, שזהו להם/ן העדכון הראשון! ברוכים הבאים 🙂 לנו זה כבר העדכון השבועי ה 43…

אז כידוע לכל מי שעוקב, השבוע היה השבוע האחרון למושב הקיץ הקצר והאינטנסיבי של הכנסת. החל מעכשיו הכנסת יוצאת לפגרה עד לסוף החגים (ה-31.10). המשמעות המרכזית היא שלא תהיה מליאה, וללא דיונים שוטפים בוועדות, רק על נושאים ספציפיים שיו"ר וועדה מעוניין בהם (כך לדו' אנחנו צופים שיהיו דיונים בבנושא של הרפורמה בבנקים). אתם כמובן תעודכנו בכל דבר שרלבנטי לענייננו.

משמח – הוגשה הצעת חוק פיקוח על הצהרות הון הח"כים
בגראנד פינאלה של המושב, ממש ברגע האחרון הספקנו להניח ולקבל פ' על הצ"ח פיקוח על הצהרות הון הח"כים, עליה חתמה ח"כ שרן השכל מהליכוד כיוזמת ראשית, ואליה הצטרפו כיוזמים נוספים ח"כ רועי פולקמן (כולנו), ח"כ מירב בן ארי (כולנו) וח"כ איציק שמולי (מחנ"צ).

תזכורת: כיום, הח"כים מחויבים להגיש הצהרות הון עם מינויים, אולם אלו מוגשות במעטפות סגורות ישירות לכספת של וועדת האתיקה בכנסת, ואין שום עין ששוזפת אותם אלא אם יש צו בימ"ש המורה לפתחן בשל פתיחת חקירה פלילית.

הצעת החוק שלנו מרחיבה את סמכותו של מבקר המדינה לעיין בהצהרות ההון, כדי שיוכל להתריע על חשש לניגוד עניינים או להמליץ ליועמ"ש על פתיחת חקירה פלילית.
לפוסט בנושא לחצו על התמונה:

50 קורות חיים כבר הוגשו – ימים אחרונים להגשת מועמדות
אנחנו עובדים במרץ על מציאת הלוביסט/ית הציבורי/ת השני/ה, שבתור התחלה יחליפו את לינור לחל"ד (חופשת לידה) ואח"כ יצטרפו כלוביסט שני מן המניין. מחפשים תותח/ית עם ניסיון רב:
כמו שאתם רואים, התקשורת סייעה לנו לא מעט בהפצת הבשורה – תודה לצינור ולדה מרקר. מוזמנים ללחוץ על התמונות כדי לצפות בכתבות:

ביום ראשון הקרוב נסגר מועד ההגשה האחרון ואז גם נתחיל לענות ולמיין באופן מסודר, כדי למצוא בסוף את האחד/ת הנכונים להצטרף אלינו ולהיות הלוביסט הציבורי השני בעולם.

Save the date יום הולדת שנה ללובי 99 !
לובי 99 חוגג תיכף שנה, ולרגל האירוע אנחנו מארגנים ב-2.9, יום שישי ב 10.30 בבוקר, ב"בסקולה" בת"א כנס מיוחד לכבוד המאורע.

אישרו הגעה: יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן, ח"כ שלי יחימוביץ', פרופסור איתן ששינסקי וגיא לרר המעולה.
המפגש הפעם יהיה פתוח לכו-לם, גם למתעניינים. הזדמנות מעולה מבחינתכם להביא חברים שהינםמצטרפים פוטנציאלים. עוד נחפור על כך רבות, ונפרסם מודעה מגניבה בכל מקום אפשרי, אבל בינתיים, אתם הראשונים לדעת אז נא לשריין ביומנים אין הברזות 🙂

זה הזמן למפגשי חשיפה וחוגי בית
כמובן שפגרת הקיץ שהכנסת (יחסית) דוממת, זה הזמן האידאלי להעלות הילוך על מפגשי החשיפה וחוגי הבית שלנו כדי לגייס עוד לוביסטים ולהמשיך ולחזק את הסטארט אפ החברתי שלנו. בין אם במקום העבודה שלכם או בסלון הביתי, אם אתם יכולים להתחייב לנו על 15-20 משתתפים, אנחנו נגיע בשמחה. לחצו על התמונה ומלאו טופס:

פינת הכר את החברה
חנה בית הלחמי המעולה שלנו:
יועצת אסטרטגיה ותקשורת, מרצה, מנחת קבוצות, מאמנת ארגונית-מגדרית וסייבר אקטיביסטית. מאמינה גדולה בכך שהכח לשנות נמצא לנו בידיים, ויש להפעיל אותו בהתמדה, עם חזון ברור ובמקצועיות. זה בדיוק מה שהדליק אותי בלובי 99, ככה הלובי פועל וזו הסיבה שהוא מביא תוצאות. 
לכן גם חברה בלובי 99 ומשקיעה בפעילות הזו באהבה. שלא לדבר על לינור והחיבור הפמיניסטי הברור, שמעביר מסר חשוב בעיני.
עד כאן להשבוע, אוגוסט כבר התחיל, אז בהצלחה רבה לכל ההורים שבינינו. זכרו שגם החודש הזה נגמר בסוף 🙂

שבת שלום ותודה גדולה

יאיא ולינור