fbpx דלג לתוכן

עשינו השבוע 

שנה טובה לכולם! מתכוננים לשבוע קמפיין הגיוס האחרון, חגגנו שנתיים עם מאות מחברנו ומתארגנים למושב הכנסת הצפוף שבפתח
שלום שותפות ושותפים,
ושלום מיוחד למאות החברים החדשים, שהצטרפו אלינו בקמפיין הגיוס של השבועות האחרונים. 
חגיגות שנתיים ללובי 99 

ביום שישי חגגו אתנו מאות חברי לובי 99 את יום ההולדת השנתיים לארגון.

לחגיגה הצטרפו גם ח"כ אלי כהן – שר הכלכלה, ח"כ קארין אלהרר – יו"ר ועדת ביקורת המדינה ועו"ד דרור שטרום, הממונה על ההגבלים העסקיים לשעבר ויו"ר הועדה להגברת התחרות בבנקים. שלושתם החמיאו מאוד לעבודת הלובי שלנו, ואמרו שבלי לובי 99 רפורמות רבות וחקיקה חברתית לא היו מתקיימות.
לצפייה בנאומים כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו.

חגיגות יום ההולדת היו גם הזדמנות לחברי הלובי להכיר אחד את השני, ליהנות מאוכל ושתייה טובה ולהוקיר את עשרות המתנדבים במיזם שבלעדיהם לא היה לובי 99.

בקרוב ההצבעה תפתח

בשבוע הבא תפתח ההצבעה לקראת מושב הכנסת הקרב ובא. חברי המיזם (בעלי ההון שלנו) יצביעו וישפיעו מה יהיה הנושא הנוסף אותו הלובי הציבורי יקדם.

סגרו את סניף הבנק שלכם ? ספרו לנו על זה:

מזה מספר שבועות אנו עמלים על סוגיית סגירת סניפי הבנק בישראל. אנו יודעים שבנקים רוצים למקסם את הרווחים שלהם, אבל אסור לעשות זאת על גבם של האזרחים. סגירת הסניפים הביאה לתופעה של מאות אלפי אנשים – זקנים, נכים ואנשי פריפריה חברתית-גאוגרפית, שאיבדו את הנגישות לסניפי בנק באזור ביתם ואינם יכולים להסתמך אך ורק על בנקאות מקוונת, זאת בנוסף לעמלות הגבוהות כאשר מוציאים מזומן שלא דרך סניף הבנק.

היינו רוצים לשמוע מכם – האם באזורכם או באזור משפחתכם נסגרו סניפים והאם זה השפיע לרעה עליכם או על חברי המשפחה. אנו בדין ודברים עם בנק ישראל וועדת הכלכלה בענין וחשוב לנו לדעת.
ממשיכים לחרוש את הארץ

קמפיין הגיוס הוא הזדמנות מצוינת לצאת לרחבי הארץ ולהציג את עצמנו בפני הציבור. השבוע יתקיימו 3 חוגי בית נוספים: 23.9 יאיא יתארח בהרצליה, ב-24.9 לינור תרצה בכפר ויתקין וב-27.9 יאיא ירתק את הנוכחים ברעננה 🙂 פרטים נוספים אפשר לקבל במייל חוזר.

אתם יכולים לצפות בתמונות מחוגי בית בשבוע האחרון שמדגימים (שוב) עד כמה מעניין וכייף לארח חוג בית אצלכם – וכמובן תודה ענקית לכל מי שארח.

שבעה ימים אחרונים לקמפיין הגיוס

אם גם אתם רוצים לוביסט ציבורי נוסף, כבר בשבועות הקרובים הצטרפו עכשיו ללובי 99. אם אתם כבר שותפים במיזם החגים זאת אחלה הזדמנות לצרף אלינו חברים ומשפחה.

הקליקו על התמונה וצרפו כעת חבר/ה חדש/ה יחד נוכיח שוב שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים​!

ומסיימים בברכת שנה טובה…

אנו מסיימים את שנת תשע"ז עם תחושה של רוממות רוח: זו הייתה שנה עתירת הצלחות הן בתחום המקצועי והן מבחינת צמיחת ובניית לובי 99, כארגון חזק שיותיר את חותמו לשנים רבות.

זו ההזדמנות לאחל לכולנו כחברה ישראלית, כחברים בלובי 99 וכיחידים ששנת תשע"ח תהא שנה בונה ומצמיחה, שנה שתלמד אותנו שיחד אנו חזקים יותר ומשפיעים יותר, שנה של אופטימיות והכרה בפוטנציאל שלנו, שנה של סובלנות והקשבה, שנה של כבוד אחד לשני, שנה של צחוק וחיוכים.

זיכרו שכל חבר נוסף מחזק את הלובי הציבורי אל מול 203 הלוביסטים של בעלי ההון. יחד נוכיח שוב שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים