fbpx דלג לתוכן

עשינו השבוע 

הצביעו והשפיעו על המושב הבא, בשעה טובה חתמנו חוזה עם הלוביסטית השלישית, מתגייסים לסכל את עסקת אי.די.בי, חותכים את עמלות הבנקים
הזדמנות אחרונה להצטרף כחברים ולהצביע
למי שעדיין לא חברים קבועים:
מזכירים לכם שההצבעה על נושא הגג החדש ברשימת הנושאים בהם אנו מטפלים. בעיצומה!
מה יותר חשוב לכם: תחבורה ציבורית או איכות סביבה? בריאות או יוקר המחיה? אולי בכלל אוכלוסיות מוחלשות?
יש עוד בדיוק 8 ימים לסגירת ההצבעה, הצטרפו עכשיו כחברים קבועים בכל סכום קבוע שהוא לבחירתכם/ן והשפיעו מה יהיה הנושא שיצטרף לטיפולינו בשנה הקרובה. אם תצטרפו בימים הקרובים, בתחילת שבוע הבא תקבלו מייל מיוחד בו תוכלו להצביע.
כולנו מתגייסים ושולחים מייל, למאבק בהון-שלטון!

עזרו לנו לסכל את עסקת ההון שלטון של אי.די.בי!

לאלו מבינכם שלא הספיקו לעקוב אחרי הפרקים האחרונים בעלילה:

קונצרן אי.די.בי  בראשותו של הטייקון אדוארדו אלשטיין ובהובלתה של יועצת רוה"מ  לשעבר (השעייה, הודאה במרמה והפרת אמונים ופיטורין), פרח לרנר, הולך לממן עסקה פיקטיבית לעקיפת חוק הריכוזיות מכספי הפנסיה של כולנו. אפשר לקרוא את כל הסיפור פה ופה .

בשבועות הקרובים יצטרכו מנהלי המוסדיים (אלו שמנהלים לכולנו את כספי הפנסיה וקופות הגמל) להחליט האם לאשר את ה"עסקה" הזוועתית הזו לרעת כולנו. עזרו לנו להפעיל עליהם לחץ להתנגד לעסקה!

כל מה שצריך, זה עשרים שניות מזמנכם/ן כדי להבהיר להם מה הציבור חושב. כנסו לכאן מלאו שם ומייל. כך ישלח מייל אוטומטי מכם למייל הא-י-ש-י של המנכ"לים של כל המוסדיים.

מומלץ לשנות  טיפה את הנוסח ולשגר.

כבר הוכחנו בעבר, בביטול הסדר החוב של פישמן, שכמה אלפי מיילים בנקודת הזמן הנכונה, יכולים לעשות שינוי אמיתי.

הציבור לא פראייר ולא שותק יותר על קשרי הון-שלטון שפוגעים בו!

שלחו מייל עכשיו

עכשיו זה רשמי: המאמצים השתלמו, מבטלים עמלות מסוימות

אחרי שעדכנו אתכם ראשונים בשבוע שעבר, על כך שבנק הפועלים מתכוון  לבטל את כל עמלות המידע ההזויות שאתם/ן התלוננתם עליהן בראש הרשימה שאספנו מכם/ן לפני כשנה, והנה גם הם יצאו עם זה לתקשורת.

זה ה-קטע מתוך הכתבה בגלובס, וזו הצלחה שלכם:
"בבנק הפועלים היו גם בקשר עם הארגון החברתי לובי 99. הארגון הציג לבנק רשימה של עמלות הנראות כמיותרות, ובבנק הסכימו לבקשה לביטול העמלות הקשורות לקבלת המידע"

אין ספק שבנק הפועלים כמו שאר הבנקים בישראל מרוויחים יותר מדי על חשבוננו והדרך עוד ארוכה.
זה אומנם רק צעד קטן בדרך להגברת התחרות והורדת יוקר המחיה בענף הבנקאות, אבל כל בקשה שלכם שאנחנו מצליחים בה נותנת לנו עוד קצת מוטיבציה להמשיך ולהאבק למען הציבור הרחב אל מול הטייקונים.

מפגש מתנדבי הגיוס של הקמפיין

ולכבוד סיום הקמפיין הסופר מוצלח שלנו (תהיה לוביסטית שלישית כבר במושב החורף הקרוב! אחרי החג נעדכן אתכם בכל הפרטים), התכנסנו לחגוג כדי להודות למי שאיפשרו לזה לקרות:
מתנדבי הגיוס המדהימים שלנו. צ'יפרנו גם בטי שירט של לובי 99 עם הכיתוב "פעיל-על"/"פעילת-על".
רוצים גם? יאללה בואו! אנו זקוקים למתנדבי גיוס איכותיים נוספים להשתלב בצוות הכי כייפי שיש 😊

חג הסוכות הוא הזדמנות מצוינת לגייס חברים חדשים למיזם שלנו. צרפו כעת חבר/ה חדש/ה ובזכותכם גם הלוביסט הרביעי יגיע במהרה בימנו.

חג סוכות שמח!
זיכרו שכל חבר נוסף מחזק את הלובי הציבורי אל מול 203 הלוביסטים של בעלי ההון. יחד נוכיח שוב שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים