fbpx דלג לתוכן

דו"ח כמותי על פעילותה של לינור, הגישו הצעות לנושאים קונקרטיים, המארח המצטיין של חוגי הבית וסייעו לנו לגייס לוביסט נוסף למיזם שלנו

שלום לכל השותפות והשותפים,

הכנסת בפגרה וזה זמן מצוין בשבילנו לסכם את המושב החולף ובעיקר להתכונן למושב הבא, כך שנוכל להביא עוד הישגים לטובת הציבור הרחב שאין לו ממון לשכירת לוביסטים.

דו"ח ללקוח (זה אתם, חברות וחברי המיזם)
חלק ניכר מעבודת הלובינג נעשית מאחורי הקלעים, ובהחלט נהוג שלוביסטים מקצועיים מגישים ללקוחותיהם דו"חות דיווח על פעילות. מאחר ואתם "הלקוחות" שלנו, לרגל סיום מושב החורף וצאת העדכון השבועי ה 27 שלנו ערכנוסיכום כמותי מוערך של עבודתה של לינור בחצי השנה האחרונה:

  • לינור ביקרה מעל ל-70 פעמים בכנסת
  • נכחה בכ-35 דיונים בוועדות הכנסת השונות
  • קיימה כ-22 פגישות רשמיות עם ח"כים וכ-50 "שיחות מסדרון" ח"כים שונים
  • קיימה כ-200 פגישות רשמיות, חצי רשמיות ושיחות לא רשמיות עם עם עוזרי שרים ועוזרי ח"כים
  • עברו אלפי ווטסאפים, סמסים ואימיילים – ויתרנו מראש על ספירתם.
נשאר רק עוד שבוע לחברים הקבועים, להעלות רעיונות לנושאים חדשים שנעסוק בהם במושב הקיץ
עד כה התקבלו מעל ל-50 הצעות, רובן מפורטות ועומדות בקריטריונים שפורטו במייל הקודם וחלקן מעניינות מאד.הנה שוב הלינק להצעת נושאים פוטנציאליים  – למעשה, ההצעות כה מעניינות שהחלטנו להעלות כמה מהן דיון בעמוד הפייסבוק שלנו בשבוע הבא.אל דאגה, בסוף בסוף, ההחלטה תיפול רק על פי קולות החברים (אלו שתומכים בכל סכום חודשי וקבוע), אבל מעניין גם לשמוע את רחשי הציבור הרחב.

בין ההצעות הרבות הנה שני רעיונות שהעלתם: מס ירושה לירושת מעל עשרה מיליון שקלים ומיסוי התאגידים הבינלאומיים הגדולים (גוגל, פייבוסק ודומיו).
בניגוד לרוב המדינות המערביות, אין מס ירושה בישראל. נשאלת השאלה: האם זה צודק? דיון שיורחב בעמוד הפייסבוק שלנו בימים הקרובים. לעניין חברות הענק: חלקן אינן משלמות כלל מיסים בישראל. הנושא נמצא כעת בכותרות בעקבות חוזר שהוציאה רשות המיסים, ומעניין לראות לאן יתפתח, וכמובן מה תהיה עמדת החברים בלובי 99 בהצבעות שיערכו.

 

מארח חוגי הבית המצטיין שלנו
יש לא מעט חברים שלוקחים מאד ברצינות את בקשותינו לארגן חוגי בית ולהזמין אותנו להרצאות. אנחנו רוצים לפרגן לאחד מצטיין במיוחד, שצפוי לארח ביום שני הקרוב את חוג הבית השלישי שלו!

מה שמדהים הוא שהוא מצליח להביא בכל פעם מעגל אנשים אחר לחלוטין (חברים מהעבודה, חברים מהבית, חברים של ההורים, חברים של חברים של ההורים :(

קוראים לו גיל בכר, הוא מהנדס חשמל בחברת קורפוטוניקס, גר בת"א, נשוי ואב לבת. אז גיל, רצינו לומר קבל עם ועדה שאנחנו ממש מעריכים את עבודתך הנמרצת ואת גיוס החברים הבלתי נלאה, תודה רבה!!
לחיצה על התמונה של גיל תוביל גם אתכם לטופס תיאום חוג בית/הרצאה באזור שלכם.

הגעה ל-10,000 לייקים
עמוד הפייסבוק שנפתח לפני כשמונה חודשים עומד היום על  8,500 לייקים, וקבענו לנו ליעד להגיע ל 10,000 לייקים תוך חודש.
מה זה מצריך ממכם? להזמין את כל החברים שלכם לעשות לנו לייק לעמוד.

זה לא סתם משחק של תחרות גודל, אלא כלי קריטי וחשוב בהפצת העבודה שלנו לכמה שיותר אזרחים שלא יודעים עדין על קיומו של לובי ציבורי שעובד עבורם.

כפי שכולכם יודעים אין לנו ממון רב או בעל הון שעומד מאחורינו ולכן עמוד הפייסבוק שלנו הוא כלי עבודה מרכזי וחשוב ללובי 99. אז לחצו על התמונה כנסו לעמוד שלנו והזמינו את החברים שלכם "לאהוב" את לובי 99.עוד 200 חברים חדשים ותהיה לנו לוביסטית/לוביסט נוסף
אם טרם הצטרפתם כחברים קבועים – למה אתם מחכים? בואו לשאת יחד את הזכות למימון לובי ציבורי חזק לטובת האזרח הקטן.

מזכירים לכם שאנחנו זקוקים לעוד כ 200 חברים חדשים כדי לגייס את הסכום הדרוש לשכירת לוביסט נוסף. תראו מה עשינו בחצי שנה עם אחת, תחשבו לאן נוכל להגיע עם שניים, חברות הלובי כבר במתח  🙂

ואם אתם כבר חברים, אז ליל הסדר הוא הזדמנות מעולה לדבר על לובי 99 עם כל הדודים והדודות. זה מתחילבלייק לעמוד, ממשיך בהצטרפות לעדכון, ובסוף אנשים גם מצטרפים כחברים.

אז לא להתעצל, כי כולנו שותפות ושותפים מלאים במיזם הזה, תדאגו לחזק אותו מבפנים.

הנה הלינק להצטרפות וחיזוק הסטארט אפ החברתי שלנו – http://lobby99.org.il/join/

בברכת כמעט פסח שמח ותודה גדולה 🙂

לינור ויאיא