fbpx דלג לתוכן
תקופת צינון למפקח על הבנקים, מגייסים בסופ"ש חבר חדש,  ותזמינו אותנו למקום העבודה שלכם
שלום שותפות ושותפים,​

אז מה היה לנו השבוע ?

הרפורמה בבנקים

1. תוכנית העבודה:  רוצה להודות לכל אלה שהעירו הערות מקצועיות וענייניות על תוכנית העבודה ששלחנו אליכם במייל שבוע שעבר​. בגלל עומס המטלות טרם הספקתי להגיב לכל אחד מכם אישית, אבל שתדעו שקראנו את הערותיכם, דנו בהן והטמענו את חלקן. ​​וועדת שטרום דחתה את מועד ההגשה הסופי ל-7.2. בינתיים אנחנו משפצים את נייר העמדה המשותף שלנו עם הארגונים החברתיים האחרים.

2. הצעת חוק להארכת חובת הצינון החלה על המפקח/ת על הבנקים: כתוצאה מהעבודה על שטרום נולד הרעיון לכתוב הצעת חוק שתאריך את תקופת הצינון החלה על המפקח על הבנקים, בתקווה להפסיק את ​​תופעת הדלתות המסתובבות והחתול השומר על השמנת. כך התגלה שייתכן שעלינו על תיזמון מושלם, כי הסתבר שב-2006 הגיש הצעת חוק דומה לא אחר מהח"כ דאז משה כחלון. בכל מקרה מסתמן שח"כ אלי כהן מ"כולנו", יו"ר וועדת הרפורמות (שעתידה לדון במסקנות וועדת שטרום) יחתום איתנו כיוזם ראשי. ​להרחבה, מוזמנים לקרוא ולשתף את הסטטוס בעמוד שלנו, ​עדכונים בהמשך.

3.     מפגש עם המפקחת על הבנקים

ביום רביעי נכחתי בדיון ​​בוועדת כספיםבו הופיעה לראשונה המפקחת החדשה על הבנקים, חדווה בר. דנו על העמלות הגבוהות בבנקים וירקות אחרים. יו"ר הוועדה גפני (יהדות התורה) בפניה נרגשת למפקחת לעשות עבודתה נאמנה ולהילחם למען הציבור. ​ מזמינה אתכם​ ​לקרוא את הסטטוס​ ש​העלתי​ בזמן אמ​ת​ לדף הפייסבוק שלנו.

פגישות:

נפגשתי עם מנכ"לית ​​"המשמר החברתי", נירית מוסקוביץ', כדי לבחון אופציות לשיתופי פעולה בין הארגונים, אנו שמחים לבחון כל שיתוף פעולה לגופו של עניין.​

בנוסף, פונים אלי ארגונים רבים, עמותות ואנשים פרטיים ליצירת שיתופי פעולה, התייעצויות, היעזרות בשירותינו או לגייס אותנו למטרותיהם. אני מוצאת את עצמי מבהירה שוב ושוב, שאת מטרות הפעולה שלי קובעים תומכי הלובי ושאני אחת לצערי ולא יכולה לעזור תמיד​. ועם זאת, שמחה תמיד לחלוק מחשבות, טיפים​, טלפונים מתאימים​ ועצות כדי לסייע, ולו במעט, למאבקים כה ראויים​, כמו המאבק של אלכס וצוותו "נכה לא חצי בנאדם".​

הרחבת חוגי הבית – עכשיו אנחנו מגיעים גם למקומות העבודה!

מעתה, חוגי הבית שלנו גם במקום העבודה שלכם!

בעקבות התנסות טובה השבוע, בה העברתי הרצאה במתכונת "חוג בית" בחברת ההיטק Behalf ברעננה,

אם נראה לכם שיש פוטנציאל מתעניינים בלובי​ ​99 ואתם יכולים לארגן לנו שעה "חברתית" במשרד, תירשמו בלינק ואני או יאיא נגיע אליכם להפוגה מעניינת בתחילת/אמצע/סוף היום.

קוראת לכם כרגיל לפעול להרחיב את שורות החברים הקבועים שלנו​. הדוגמא של כוס בירה אחת לחודש כדי להיות חלק מפעולה לשינוי אמיתי ממחישה בעיני מעולה את המסר. אם צריכים עזרים נוספים (מצגת חוגי הבית, חומר כתוב מתומצת)​, הכל נמצא באתר שלנו ואני כמובן זמינה בכל דבר, תצטרפו, תחזקו אותי, תחזקו אותנו​.​ לינק להצטרפות.

זמינה לכל שאלה במייל הזה או ב –Linor@lobby99@org.il

בברכת סופ"ש מעולה וחמים
לינור

שלום שותפים וברוכים הבאים לחברים החדשים,

העדכון השבועי השישה עשר כאן איתנו, ואיתו ​חודש ינואר מסתיים​.​ בעוד חודש בדיוק תסתיים תקופת הפיילוט של לובי 99, ​תקופה שפרצה כל​ תקרת זכוכית וכל יעד שהצבנו – ונעבור​ יחד בתקווה ובגאווה גדולה​ לתקופת הקבע​ של המיזם​.​ ​

​כדי לעבור לתקופה זו חזקים ויעילים אנו זקוקים בחודש הקרוב ל​גיוס חברים​ מהיר יותר​:

את רוב זמני אני משקיע בגיוס חברים חדשים למיזם ובניית תשתית ארגונית יציבה ובת קיימא, כדי שנוכל להמשיך ולחזק את הלובי הציבורי הראשון. המפתח להצלחה ארוכת טווח הוא יציבות ווודאות כלכלית, כפי שהסברתי במיילים הקודמים​.

לכן בקשתי היא פשוטה,
​אם עוד לא הצטרפתם ​הצטרפו עכשיו בלינק הזה – בכל סכום שהוא, העיקר שיהיה קבוע. במועדון הזה תמצאו כ- ​​500 חברים שכבר בפנים, ומייצרים בכל חודש מחזור הכנסות קבוע של כ- 18,000 ₪. כדי לפעול בכל הכוח, אנו שואפים להוראות קבע בסך 30,000 ₪ מדי חודש​, ולכן אם אתם כבר איתנו גייסו עוד חבר/בן משפחה בסופ"ש ושתפו בפייסבוק​. יחד, נוכיח שוב שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים.

אם אתם כבר חברים ורוצים לבוא השבוע לכמה שעות התנדבות ביום חמישי הקרוב בין 12:00 ל 15:00 באוניברסיטת תל אביב, לינור אני, הסטודנטים ועוד כמה מתנדבים נקיים מטה טלפונים לצירוף חברים קבועים חדשים, הרשמו כאן.

חוגי בית והמעוז שלנו בפייסבוק​
לינור ואני מסתובבים ברחבי הארץ ומגיעים לסלון/מקום העבודה שלכם ומפיצים את הבשורה. חשוב לנו לפרוץ לקהלים שאינם גרים ברשתות החברתיות. אם אתם רוצים לארח אותנו, כנסו ללינק הבא ונתראה אצלכם בקרוב.

בתחתית המייל יש גם מודעת "חוגי בית" שניר גולן המוכשר הכין לנו, תוכלו להפיץ אותה במייל ובפייסבוק.

​בעמוד שלנו בפייסבוק (נשמח שתזמינו את החברים שלכם לעשות לייק לעמוד שלנו ובכך לחזק אותנו) קיימנו השבוע לבקשתכם שעת שאלות ותשובות עם לינור ואיתי, תודה רבה לרבים ששאלו שאלות, ולאלו שלא הספיקו תוכלו לקרוא את הסטטוס כולל השאלות והתשובות כאן

שיתופי פעולה
אנחנו מוצפים בפניות לשיתופי פעולהמעמותות, עסקים חברתיים, חברות היי טק, אוניברסיטאות, חברי כנסת ומשרדי ממשלה, אנחנו מנסים לעשות את המיטב כדי להגדיל את שיתופי הפעולה כדי למקסם את כוחנו כלובי ​ציבורי חזק, יעיל ואיכותי​. אם גם לכם יש סטארפ אפ מגניב שיכול לעזור לנו, מתנדב מומחה בתחומו שרוצה לסייע וכל רעיון לשת"פ שיהווה מכפיל כח​ יעיל​ מוזמנים לפנות אלי במייל חוזר.

זכרו לצרף חבר חדש בסופ"ש הנה שוב הלינק, ואם אתם מתלבטים האם להצטרף כחברים קבועים תתקשרו אלי, אשכנע אתכם – 054-7732677 🙂

שבת שלום ושוב תודה גדולה שותפים ושותפות,

יאיא