fbpx דלג לתוכן

ההצבעה על הנושאים מסתיימת בראשון, מפגש החברים מתקרב, הון שלטון גרסת הממונה על ההגבלים העסקיים, חוגי בית ואנחנו בדרך ל 10,000 לייקים בפייסבוק

שלום שותפות ושותפים וברוכים הבאים לעשרות החברים החדשים שהצטרפו בימים האחרונים,

נפתח באיחולי עצמאות שמח למדינה שלנו, 68 זה כבר לא כזה צעיר ועם כל האתגרים שהיא מציבה בפנינו, אנחנו גאים ושמחים לעבוד בתוך ולמען המערכת האזרחית של המדינה שלנו.

גם אנחנו יצאנו השנה לעצמאות: הקמנו יחד סטארט אפ חברתי ייחודי שאין כדוגמתו ברחבי העולם.

יחד אנו משיבים מלחמה ללוביסטים של חברות הענק, יחד אנחנו מוציאים לעצמאות את האינטרס הציבורי.

אז חג שמח, תודה שותפים ונצא לדרך עם העדכון השבועי ה 31 שלנו.

מה, עוד לא הצבעתם?
לפני הכל נזכיר לכל מי שעדיין לא הצביע/ה על בחירת הנושאים החדשים למושב הקיץ, שנותרו רק עוד יומיים לעשות זאת!!ביום ראשון בשעה 23:00 תיסגר ההצבעה, ללא מועדי ב'. אז קדימה, נצלו את זכותכם הדמוקרטית כפי שכבר עשו מאות מכם, כי מי שמצביע משפיע 🙂

 
מפגש החברים
ביום שלישי הקרוב, ה-17.5 בשעה 18:45 ייערך מפגש חברים על הגג של WEWORK דובנוב7  בתל אביב. יש חניון סמוך – חינם החל מ-18:00 (חניון כנרית בקפלן פינת לאונרדו דה וינצ'י) ועוד מלא חניונים בסביבה. המקום די מרכזי מבחינת הגעה בתחבורה ציבורית (צמוד ללונדון מיניסטור/מרחק הליכה מבית המשפט).
במפגש נחשוף לראשונה את תוצאות ההצבעה על הנושאים החדשים למושב החדש. כל מי שלא יוכל להגיע יקבל את התוצאות בעדכון השבועי כרגיל.נרשמו עד כה קרוב למאה איש, הבטיחו את מקומכם והירשמו כעת.תעשו מאמץ ותגיעו. אנחנו רוצים לפגוש ולשמוע אתכם מחוץ לעולמות הוירטואלים. יהיה מעניין!

הון-שלטון טייק #303
לצערינו הרב, לא עוברים כמה ימים מבלי שנחשפת ידיעה/חדשה לגבי קשרי ההון-שלטון בישראל שמזכירה לנו היטב למה קמנו. השבוע הייתה זו הידיעה על כך שהממונה החדשה על ההגבלים העסקיים, עו"ד מיכל הלפרין, שנבחרה לתפקיד לאחר שהממונה הקודם הודח בגלל שלא הסכים לחתום על מתווה הגז, הייתה בעברה עורכת הדין של אחת מחברות הגז הגדולות, ולא דיווחה על הקשר בשל היותו "סוד מסחרי". הידיעה הזאת מחדדת עוד יותר את החשיבות שבפעולות השונות שלנו לניתוק ההון מהשלטון, להגברת השקיפות והאינטרסים ולחיזוק הרגולטורים אל מול בעלי ההון הגדול. לחצו על התמונה וקראו את הסטטוס שהעלנו בעניין.

מפגשי חשיפה והכשרה
השבוע היינו חזקים בחזית הירושלמית: התארחנו בפאנל אקטיביזם באוניברסיטה העברית שארגנה התנועה לאיכות השלטון, בנוסף התארחנו בחוג בית ירושלמי למהדרין אצל אור ואורית קרויזר-ראפל המקסימים, תודה על ההזמנה!

כמו כן אנחנו שמחים לעדכן שכחלק מתהליך הצמיחה של הארגון והרצון להגדיל את התפוצה שלנו, קיימנו השבוע קורס הכשרה ראשון למספר מצומצם של מתנדבים מרכזיים בלובי99, כריזמטיים ומוכשרים, כדי להכשירם להפוך למעבירי חוגי בית ומפגשי חשיפה, ותודה לניר גורדון על הובלת המהלך.

כאן כמובן ההזדמנות להכיר לכם להזמין אותנו אליכם, לבית/למקום העבודה/או לכל מקום אחר רלבנטי בו ייתאספו מעל 15 מצטרפים פוטנציאלים.

להם יש כסף גדול לנו יש אתכם
הצבנו יעד שאפתני להגיע ל– 10,000 לייקים בפייסבוק עד סוף הפגרה, ואנחנו מתקדמים לשם. השבוע חצינו את קו ה-9,000 לייקים, וצריכים עוד כ- 700 כדי להגיע ליעד שהצבנו לעצמנו.

גם עמוד הפייסבוק של "הצינור" עמוד הפייסבוק החזק בישראל שיתף השבוע את הראיון של לינור שהיה למשך שעות הראשון בדף הבית שלהם, מוזמנים ללחוץ על התמונה, ומי שפספסו את הראיון המצויין של לינור – זו ההזדמנות לצפות בו.

אז קדימה, תזמינו חברים לעשות לייק לעמוד שלנו. תעזרו לנו להגדיל את החשיפה של הדף. עוד מעט חוזרים למושב הכנסת והפייסבוק והרשתות החברתיות הן כלי מרכזי במאבק שלנו מול מוקדי הכח.
בזכותכם הצטרפו השביע עשרות חברות וחברים חדשים, זה הזמן להמשיך ולצרף כדי שנתקרב ליעד של לוביסט שני.

עצמאות שמח ושבת שלום לכולם/ן ונתראה בשלישי,
יאיא ולינור