fbpx דלג לתוכן

עדכון שבוע שלישי. פתיחת חברת לובי 99, ניהול המיזם, גיוס סטודנטים. שקיפות, שישנסקי, תקשורת.

שלום לתומכי/ות לובי 99,

היי, הפעם כאן לינור ויאיא.

נתחיל עם עדכון של יאיא על כמה דברים חשובים ברמה הארגונית ואז נחזור ללינור לעדכונים בתחום הפרלמנטרי.

אהלן זה יאיא פינק.

אפתח ברגע משמח ומרגש במיוחד במסע המשותף שלנו – זה לקח ארבעה חודשים של בירוקרטיה רבה והרבה שעות עורכי דין, אך בשעה טובה – לובי 99 הנה כעת רשמית חברה לתועלת הציבור.
להלן הלינק לדיווחנו על כך בזמן אמיתי.
תודה רבה לעו"ד רם פרדס על ההשקעה ההתנדבותית הרבה. בימים הקרובים נפתח חשבון בנק ויהיה ניתן שוב לתרום ולהצטרף ללובי 99.

009371af-c258-4f3a-8f64-471cf5a76b6d

לאחר המיסוד הרשמי הדבר הראשון שחשוב לי לאשר מולכם: בקשתי לשמש כמרכז המיזם שלנו בשכר. מאז שיזמתי את לובי 99 לפני כשישה חודשים אני משמש בהתנדבות רכז/מנהל של המיזם וכעת ברצוני לבקש מכם אישור לקבל שכר חודשי של 5,000 ש"ח כדי שאוכל להמשיך ולהקדיש זמן רב להמשך התפתחותה והצלחתה של לובי 99.
השכר שלי, כמו של לינור (שעומד כפי שפרסמנו בעבר על 10,000 ש"ח לחודש) חשוף לעיני הציבור יחד עם התקציב המפורט שנשלח לכם בעבר ויישלח לכם שוב בקרוב מכיוון שאנו רואים בשקיפות ערך עליון, בדיוק כמו שהיינו מקווים לראות מנבחרי הציבור שלנו.
כלל ההוצאות מתכוננות כרגע לפעילות של חמישה חודשים בלבד (עד חודש מארס) כדי לא לחרוג חלילה מהתקציב המובסס על ההכנסות שלנו מקמפיין מימון ההמונים שעשינו יחד (מזכיר לכם שהכנסנו יחד כ 133,000 ש"ח).
בהמשך, כפי שתיארתי לכם במפגשים ובמיילים הקודמים אנו רוצים לחזור ולגייס כסף על ידי חברים קבועים וארגונים חברתיים שייקחו את שירותינו שיאפשרו לנו לפעול לאורך זמן ולבסס ולהרחיב את פעילותה של לובי 99 כחברה לתועלת הציבור ולמענו. אם אתם מתנגדים לכך שאשמש כרכז או שאקבל כמשכורת את הסכום הזה אנא רשמו במייל חוזר תחת הכותרת מתנגד, אם נקבל יותר מעשרה אחוזים של התנגדות נביא במייל הבא הצעה שונה הן לרכז והן לשכר.

בנוסף, ברצוני לעדכן אתכם שבשעה טובה ולאחר מיונים קפדניים של לינור ושלי, נבחרו ארבעה סטודנטים מוכשרים שילוו את הפרויקט שלנו תמורת מלגה סמלית, כל זאת בשיתוף עם "מתחברים" של היחידה למעורבות חברתית באונ' ת"א. זה מהווה מכפיל כח משמעותי ללובי 99 ובקרוב נעדכן מי הם הנבחרים, כל זאת לאחר שיושלמו ההודעות לכל המשתתפים בתהליכי המיון.

כעת נעבור לעדכון הקבוע מלינור והכנסת:
1. ששינסקי 2: בתחילת השבוע נערך הדיון הרביעי בוועדת הכספים בנושא ששינסקי 2. לדיווח המלא שלי מהוועדה.
בנוסף אעדכן כי אנו עובדים במרץ על סרטון בנושא, שיהיה מוכן ממש בימים הקרובים. נצטרך עזרה מכם עם הפצתו. כמו כן הדיון הבא נקבע לשני הקרוב. אתם כמובן תעודכנו באופן מלא ובזמן אמתי.

2. הקשחת דמי אבטלה לצעירים:  אם חשבתם שהנושא נגוז, טעיתם. הדיון אומנם נדחה אבל מדובר בסעיף שנמצא בחוק ההסדרים ויכול לעלות כל יום לוועדת העבודה והרווחה. בינתיים פנינו לשר האוצר ושרת השיוויון החברתי בפניות רשמיות, ח"כ אורלי לוי-אבקסיס מגישה הסתייגות על התקציב בנושא זה ח"כ יואב קיש כבר רתום לענין, ואנחנו מגייסים כנראה את התאחדות הסטודנטים למאבק.

חשיפה תקשורתית:
1. מדיה ישנה וחדשה: השבוע קבלנו כיסוי בראיון על ששינסקי2 בתכנית הצינור בערוץ 10
ובאתר חדשות טובות שמדווח על המיזם באהדה כבר פעם שנייה.

2. רוצים לקבל עדכונים בזמן אמתי לווטסאפ ולהפיצם? כבר בקשו מאתנו כמה וכמה פעמים דיווחים להפצה לקבוצות ווטסאפ שאתם חברות וחברים בהן. החלטנו להפיץ קול קורא/ת למי שמעוניינים להצטרף לרשימות שידור בווטסאפ, כך שתקבלו דיווחים מקוצרים שניתן לשלוח הלאה ולהרחיב את מעגל העוקבים והתומכים בלובי 99.

רשימת שידור שולחת רק למי שאנחנו ברשימת אנשי הקשר שלהם. לכן, מדובר בשתי פעולות:

  • לשלוח לנו את מס' הטלפון הנייד שלכם/ן
  • לקבל מאתנו מספר נייד שלנו, אותו תתכנתו לרשימת אנשי הקשר שלכם, כדי שתוכלו לקבל ממנו הודעות מיידיות הנשלחות לרשימת השידור.

הצטרפו וצרפו אחרות ואחרים!

3. דף הפייסבוק של לובי 99: ההתגייסות שלכם לקריאתי להזמין חברים לעמוד הפייסבוק שלנו עבדה היטב, ו-700 לייקים נוספים התווספו לנו השבוע. זה יפה מאד אך צריך עוד…אם עוד לא הזמנתם את חבריכם לאהוב את העמוד שלנו זה הזמן . זיכרו, עמוד חברתי חזק הוא כח בפני מקבלי ההחלטות. עזרו לנו להפוך לגורם שלא ניתן להתעלם ממנו. הזמינו את חבריכם לעמוד.

e6c9e2d9-064f-4afd-988b-4829a4cc591b

זהו להשבוע. עדכונים שוטפים- בעמוד הפייס של לובי99.  עדכונים עוד יותר צפופים בעמוד שלי – לינור דויטש.

שבת שלום