fbpx דלג לתוכן
17 ימים לסיום הפיילוט, צריכים אתכם איתנו כחברים קבועים. מופיעים בפני ועדת שטרום. התקדמות בחוק הצינון על המפקח ובואו לפגוש אותנו בחוגי הבית

אהלן שותפים ושותפות,
ברוכים הבאים לחברים החדשים,

הגענו לח"י עדכונים שבועיים, כל שבוע המיזם שלנו הולך וגדל וזה משמח ומחזק אותנו.

17 ימים זה כל מה שנותר עד סיום תקופת הפיילוט של המיזם שלנו.

בימים האחרונים, בזכותכם ובזכות המאמץ הגדול שלנו הצטרפו מעל ל – 55 חברים קבועים ואנחנו עומדים על כ 510 חברים בסכום כולל של 20,300 ₪ כל חודש. גל הצטרפות כזה לא חווינו מאז ימי ההד סטארט בחודש יולי 2015, אולם אנחנו עוד לא  ביעד ולכן רגע לפני בניית התקציב שלנו לתקופת הקבע, אנו זקוקים לעוד מאמץ שלכםבגיוס חברים קבועים חדשים ממש עכשיו.

מימון המונים זה דבר נפלא, מעורר השראה וגם אם נודה על האמת קשה. אין ספק שיותר קל לגייס כסף מבעלי הון כאלו או אחרים, מאשר להתקשר אליכם אחד אחד, לפרסם עוד פוסט בפייסבוק או ללכת לחוג בית בזכרון יעקב או בבאר שבע. אולם זה בדיוק לובי 99, לגייס את הציבור בכל סכום ללא הבדל בין עני או עשיר אל תוך הפוליטיקה הישראלית ולא להשאיר אותה רק לבעלי האינטרסים של ההון הגדול.

אנחנו מצליחים ורוצים להמשיך ולהתחזק, הצטרפו כעת בכל סכום קבוע ואם אתם כבר איתנו גייסו חבר/ה חדשים כאן בסוף השבוע הקרוב. יחד נוכיח שוב שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים.

אם אתם באזור זכרון יעקב השבוע או מכירים אנשים שרוצים לבוא ולשמוע עלינו אשמח לפגוש אותם בחוג הבית שאני מעביר ביום חמישי בבית של משפחת הצופה, הנה לינק לאיוונט בפייסבוק.

מי מכם שעוד לא שיתף את הפוסט שלנו בפייסבוק על מאמצי הגיוס מוזמן לעשות את זה עכשיו, לא לשכוח לכתוב כמה מילים אישיות לפני השיתוף.

תודה גדולה שותפים ושבת של שלום
יאיא

שלום שותפות ושותפים,

בכל הצלחה או התקדמות בכנסת אני חושבת כמה יהיה משמח לעדכן אתכם בסוף השבוע, אז גם השבוע יש כמה התפתחויות ואביא אותם כעת בקצרה, אתם כרגיל מוזמנים לשלוח לי מייל בכל שאלה.

הרפורמה בבנקים:
ביום שני השתתפתי בדיון בנושא מסקנות הביניים של וועדת שטרום (הוועדה לרפורמה בבנקים) שנערך בוועדת הרפורמות בראשותו של אלי כהן מ"כולנו" ( ועדה שלא מן המניין שכחלון הקים כדי לטפל בכל הרפורמות הפיננסיות שהוא מתכנן להעביר במהלך הקדנציה שלו).
בדיון השתתף דרור שטרום (הממונה על ההגבלים לשעבר) והתייחס לשאלות שונות על מסקנות הביניים.

כפי שהבטחתי שבוע שעבר, להלן לינק לנייר העמדה שהגשנו לוועדה כחלק מקואליציית ארגונים החברתיים שהתאגדו בנושא זה כדי להוות מכפיל כח במאבק מול כוחם הרב של הבנקים. את הנייר כתבו ארגונים ואנשים שונים בעלי דגשים שונים, אך מי שקרא את תוכנית העבודה ששלחתי לפני מספר שבועות יזהה היטב שכל הנקודות שלנו מופיעות שם (יחד עם תוספות של הארגונים האחרים).
להרחבה מוזמנים להכנס לפוסט שהעלנו בזמן אמת.

ביום שלישי נערכה פגישת התנעה ראשונה בין נציגי על הארגונים כדי להחליט על הצעדים המשותפים הבאים שלנו במאבק הקרב על מסקנות הוועדה.

ביום שני הקרוב אופיע במשרד האוצר, יחד עם מספר נציגים מהארגונים האחרים, בשימוע בפני צוות וועדת שטרום. הדיון אמור להיות משודר באתר משרד האוצר,
​הנה הלינק שהם פרסמו, עדכונים שוטפים בפייסבוק ובטוויטר שלנו.​

חוק הארכת תקופת צינון המפקח על הבנקים – חלה השבוע התקדמות משמעותית והחתמתי מספר ח"כים מסיעות שונות על החוק. את הפרטים המלאים תקבלו בעדכון הבא לאחר שאסיים את כל ההחתמות, אל דאגה, חדשות טובות בנושא בקרוב.

סרטון הצטרפות ללובי 99
ביום רביעי המשכנו את הצילומים לסרטון ההצטרפות בכנסת. לא ראיתם קשיים בירוקרטיים מימיכם עד שלא ניסיתם לתאם צילומים ברחבי הכנסת…שמחה לעדכן שהמשימה הושלמה בהצלחה, ובעזרת הצלמים והעורכים המתנדבים שלנו **יואב שפירא ורועי קלבו התותחים** יהיה לנו עד שבוע הבא סרטון מגניב במיוחד לגיוס חברים חדשים למיזם שלנו 🙂

חוג בית
ביום ראשון התארחתי בחוג בית מושקע וגדול בת"א. אחד הקהלים שיודע להעריך אקטיביזם חברתי מהסוג שאנחנו מיישמים הוא הקהל הותיק. הגעתם לחוג בית היא כבוד גדול וזכות גדולה ללובי 99. תודה רבה לחביבה ודב קלרמן האלופים שאירגנו ערב למופת!!

ולסיום-
לאילו מכם שטרם הצטרפו – יאללה. המספרים משנים. לקבל את העדכון למייל ולעשות לייק בפייסבוק זה מצוין, אבל לא מספיק. השתתפות כספית חודשית, בכל סכום, הינה מסר חזק וחד משמעי, שהציבור ולא רק בעלי ההון כאן כדי להשפיע!.

אנחנו בדרך להפוך לארגון החברתי/פוליטי הראשון שממומן אך ורק על ידי מימון המונים. אין דרך נכונה ומושלמת יותר לייצג את האינטרס הציבורי מלהיות ממומנים אך ורק על ידי הציבור. תצטרפו. תגייסו חבר, אמא, אבא, דוד או דודה. סכום קטן לבחירתכם מדי חודש. בואו נעשה את זה ביחד. הצטרפו עכשיו.

תודה גדולה ושבת שלום לכולן/ם וספ"ש מעולה,
לינור