fbpx דלג לתוכן
עדכון מספר 9: שבוע של הצלחות, גיוס חברים חדשים, בואו לארח חוגי בית ועדכונים שוטפים מהכנסת
שלום שותפים ושותפות וברוכים הבאים לעשרות החברים החדשים שהצטרפו השבוע,
כאן יאיא,

כהרגלנו – רגע לפני העדכון הקבוע והחשוב מלינור והפירוט על ההישגים הגדולים שלנו השבוע בכנסת, כמה עדכונים ארגוניים:

1. קצב גיוס החברים – עבר עלינו שבוע טוב והגענו כבר ל 255 חברים קבועים במיזם שלנו (כאלו עם השתתפות חודשית קבועה), בסך כולל של 10,400 ש"ח כל חודש. אנחנו עוד מאד רחוקים מהיעד (כ-שלושים אלף שקלים), נשמח לכל סיוע מכם בגיוס חברים חדשים וקבועים בכל סכום, הנה הלינק נשמח אם תפנו את חבריכם גם לסטטוס בנושא בפייסבוק, ומי שלא עשו עדיין לייק לדף – זה הזמן.

2. חוגי בית – בשבוע שעבר הוצאנו קריאה לאירוח חוגי בית של לובי 99. קיבלנו מכם שש בקשות לאירוח חוג בית ראשונים ונשמח להגיע לעוד מקומות ולעוד בתים, הנה הלינק להרשמה.

3. מפגש חברים חשוב ופגישה עם עמית סגל – ביום שני ה 4.1 בשעה 19:15 באוניברסיטת תל אביב, אנו מזמינים אתכם למפגש חברים והתייעצות עם לינור ואיתי. את החלק השני של המפגש נקדיש לפגישה עם עמית סגל עיתונאי חדשות ערוץ 2, הנה הלינק להרשמה למפגש.

4. ציוצים וסטטוסים – אנו זקוקים לכם ברשתות החברתיות: פתחנו חשבון טוויטר ללובי 99 נשמח שתכנסו ותעקבו אחרינו גם בטוויטר (אם אין לכם חשבון זה הזמן לפתוח), וכמובן לא לשכוח להיות פעיליםבעמוד הפייסבוק שלנו.

וכעת לעדכון החשוב באמת, מלינור ומהכנסת:

שלום לכולם,
כאן לינור עם העדכון השבועי.

השבוע הזה היה שבוע מרגש במיוחד עבורי. למה? כי הוא עמד בסימן שני הישגים מאד משמעותיים שלנו בנושא חשוב שבחרתם שאעסוק בו – השקיפות.

הישג ראשון: הצבעה אלקטרונית בוועדות
החל פיילוט ההצבעה האלקטרונית בוועדת הכנסת. ההצבעה האלקטרונית תאפשר לראשונה להכניס לפרוטוקל כיצד הצביע כל ח"כ. אם הפיילוט יעבוד כשורה, יחילו זאת גם בכל שאר וועדות הכנסת. מגיע שאפו גם למנכ"ל הכנסת רונן פלוט. לדיווח המלא.


הישג שני: רישום לוביסטים בדיוני הוועדות
השבוע עברה בוועדת הכנסת הצעת חוק פרי יוזמתינו לתיקון חוק הכנסת ,לפיה לוביסטים יהיו מחויבים להירשם ביוזמתם בכל ועדה בה הם נוכחים, הרישום יהיה לפרוטוקול ויכלול שם מלא ואת מי הם מייצגים בדיון. החוק יגביר את השקיפות כי לראשונה יוכלו חברי הכנסת, התקשורת והציבור לדעת מי הלוביסטים שנמצאים בכל וועדה, איזה בעל הון הם מייצגים ומה האינטרס שלהם בכל דיון. בשורה נוספת: הצעת החוק עברה בהליך מקוצר על פיו כבר בשבוע הבא הוא אמור לעלות לקריאה ראשונה במליאה.
לדיווח המלא

הנה קצת מהמדיה: דה מרקר    הצינור     כלכליסט     וואלה

חשוב לי לומר תודה ל-255 המצטרפים כחברים קבועים במיזם. כשאני בכנסת, הידיעה שאתם שם, מושקעים וסומכים עלי, נותנת לי רוח גבית ואנרגיה מטורפת לעשות כל מה ששלחתם אותי לעשות עבורכם. תצרפו עוד חברים, ובמיוחד בשבוע מרגש שכזה, ספרו להם שיש תוצאות!
בנוסף, מזמינה אתכם להתחיל לעקוב אחרינו גם בטוויטר.

המיזם הזה מפתח אותי כל יום לאתגרים חדשים כמו כן התחלתי להכניס ללו"ז שלי את חוגי הביתלחודש הקרוב. אם בא לכם לשמוע מקרוב את כל המתרחש מאחורי הקלעים של הכנסת ואיך המיזם הזה עובד ומשפיע, ארגנו עוד 15-20 מצטרפים פוטנציאלים, ואנחנו אצלכם. הקפה עליכם, האקשן עלינו.  יהיה כייף 😉

שבת שלום לכולם
לינור