fbpx דלג לתוכן
10 ימים לסיום תקופת הפיילוט. בואו למפגש מתנדבים. ח"כים מכל סיעות הבית תומכים בחוק צינון המפקח

שלום שותפים,

ברוכים הבאים לעשרות החברים הקבועים שהצטרפו אלינו השבוע,

10 ימים – זה כל מה שנותר עד לסיום תקופת הפיילוט בת ששת החודשים שלנו. אנו זקוקים לכם/ן הצטרפו כעת.

ההצלחות בכנסת ממשיכות כפי שלינור תפרטי לכם מיד, אולם במקביל וכדי להמשיך לפעול ולגדול אנו צריכים עוד משאבים. קצב מימון ההמונים שלנו גדל ואנחנו עומדים על גיוס של קרוב ל 22,000 ₪ כל חודש, על ידי550 שותפים מעולים. נותר לנו זמן קצר עד לסיום תקופת הפיילוט וכניסה לתקופת הקבע ואנו זקוקים לכם כשותפים קבועים.

זה קורה בזכותכם. אין לי מילים להודות לעשרות החברים שמשקיעים זמן רב כל שבוע בשיתופים בפייסבוק, באירוח חוגי בית, בטלפון אישי לחבר בעבודה, בסמס למצטרף פוטנציאלי, במייל נרגש או בווטס אפ קבוצתי, כל זאת כדי לאתר עוד חבר/בן משפחה שעוד לא חבר קבוע בלובי 99. בזכותכם, המיזם הייחודי שלנו שרבים מבקשים לשתף פעולה איתו הופך מחלום למציאות בועטת.

התוכניות שלנו גדולות ואנחנו ממשיכים לשאוף לירח גם אם בדרך נגיע רק לכוכבים וכפי שאתם רואים לא כל כך רע ליד הכוכבים. כדי להגשים את החזון שלנו לתקן ולשנות עוד ועוד פינות בפוליטיקה הישראלית אנו זקוקים לעוד חברים בכל סכום קבוע.

שתפו כעת בפייסבוק את הסיבה להצטרפותכם ללובי 99, שלחו ווטס אפ עם הלינק הזה להצטרפות, או התקשרו לחבר ממש עכשיו ושכנעו אותו להצטרף אלינו.

לינור ואני אצלכם בסלון – הנה תמונה מחוג הבית שלי אתמול בבית משפחת הצופה בזכרון יעקב, היה אירוח כיד המלך וגם אחלה אנשים ובתקווה מלא מצטרפים חדשים. אם גם אתם רוצים לארח אותנו במקום העבודה שלכם, או בבית מלאו את הלינק ונתאם מועד קרוב ונח.

מפגש מתנדבים ראשון
לסיום החלק שלי, אני רוצה להזמין אתכם למפגש מתנדבי גיוס של לובי 99, שיתקיים ביום ראשון הבא 28.02 בשעה 18:15 במאז"ה 9 תל אביב,הרשמה כאן.

במפגש אותו נעביר במשותף לינור, אני וניר גורדון שלקח על עצמו לרכז את מערך הגיוס, נדון יחד ברעיונות שלכם השותפים בלובי 99 כיצד ניתן להכפיל ולשלש את כוחו של המיזם שלנו ולשבור עוד תקרות זכוכית בדרך לשינוי הפוליטיקה הישראלית על ידי עשרות אלפי חברים בלובי 99 בשנים הקרובות. מרגישים שיש לכם מה לתרום לפיתוח והרחבת המיזם שלנו, זה המקום שלכם. הרשמו ונתראה.

לא לשכוח לצרף חבר חדש וקבוע, מי שמתלבט מוזמן לפנות אלי בכל שאלה – 0547732677

שבת שלום ותודה גדולה,

יאיא

שלום שותפות/שותפים,

יש שבועות בהם דברים שעבדנו עליהם זמן רב יוצאים לפועל ואז אני מתיישבת לכתוב את הסיכום בחיוך גדול 🙂

אז…החוק להארכת תקופת הצינון של המפקח על הבנקים

אז אחרי שעשיתי לכם בילד אפ של תקופה, זה קרה: על שולחן הכנסת הונח השבוע החוק להארכת תקופת הצינון של המפקח על הבנקים משנה ל-3 שנים.

ותבינו, על החוק מתנוססות חתימות של ח"כים מכל עשר סיעות הבית! פול האוס!
כאן מתחברת חזרה למשפט הפתיחה שלי. העבודה על החוק לקחה לא מעט זמן וכך גם בניית הקואליציה הרחבה שלו, והיא כללה בדרך קשיים ומהמורות. אבל כשזה מצליח, אין לתאר את תחושת הסיפוק והאושר.

יואב קיש ('ליכוד') כיוזם ראשי, אלי כהן ('כולנו') כיוזם שני, ואת שאר הרשימה אתם יכולים לראות בדף החתימות:

השילוב של הנושא החשוב ליצירת חומת ההון שלטון, יחד עם הקונצזוס הכלל מפלגתי עניין גם את התקשורת, תוכלו לקרוא כאן בדה מרקר, בכלכליסט ובערוץ 10.

ולכל הקופצים עם השאלות מה עם שאר הבכירים הפיננסים (הממונה על הביטוח, החשב הכללי וכו')- פרה פרה. סבלנות. שיטת הסלמי עובדת, מניסיון.

וועדת שטרום (הוועדה לרפורמה בבנקים(
השבוע, בעקבות נייר העמדה שהגשנו עם הארגונים החברתיים (להרחבה פוסט בנושא), הוזמנו להופיע בשימוע בפני חברי הוועדה, שנערך ביום שני ב- 13:30 במשרד האוצר.

מעבר לנקודות המקצועיות, דאגתי להעביר את המסר המרכזי: הציבור צמא לרפורמה ושינוי, אל תפחדו לעשות אותו. ככל שהבנקים יתקפו יותר חזק, זה סימן שהוועדה עושה עבודתה נאמנה.

עוד על ההופעה שלנו בוועדת שטרום תוכלו לקרוא בכתבה הבאה.

שקיפות
מתחילה לעבוד על חוק חדש להגברת השקיפות במשרדי הממשלה ובנגישות לפקידים העובדים שם. פרטים בעדכונים הבאים.

חוגי בית והצטרפות
השבוע התארחתי בעיריית כפר סבא, שם זכיתי להרצות למנהלי האגפים של העירייה על לובי 99 היה מרתק.

במוצ"ש בעוד שבוע – 27.2, אני מגיעה לרעננה. אם אתם מהסביבה, או רוצים לצרף אלינו בני משפחה וחברים מהסביבה, פרטים בטלפון 054-4732253

מזכירה לכם שאם מתאים שנגיע למקום העבודה שלכם למעין חוג בית באמצע היום, תירשמו בלינק.

ומילה לסיום
לקראת סיום תקופת ההד סטארט בעוד כעשרה ימים, נפגשנו לאחרונה הסטודנטים, יאיא ואני מספר פעמים להתקשר לתומכי ההדסטארט שטרם הצטרפו כחברים קבועים. השורה הכמעט קבועה ששמעתי הייתה "אוי אני כל הזמן מתכוון להצטרף וטרם יצא לי". ושלא תחשבו שמדובר בתירוץ, אחוז המצטרפים בפועל אחרי שיחת טלפון אישית הוא גבוה מאד.

אבל בחייאת, אין לי את הזמן הפנוי הזה, כל דקה בכנסת חשובה. אל תחכו שנתקשר אליכם ונדחק בכם. פשוטתירשמו בלינקכרגע. לפני שאתם שוכחים. בכל סכום קבוע. אם אתם כבר איתנו צרפו הסופ"ש בן משפחה נוסף.

תודה ענקית ושבת שלום לכולם,

לינור