fbpx דלג לתוכן

כל מה שהספקנו 

 

27/8/17 – 2/9/17
יומולדת שנתיים ללובי, פרח לרנר – מופת של הון שלטון, מקדמים ניידות בחשבונות בנק, קמפיין גיוס (עוד) חברים/ות בעיצומו ואירועי הלובי בכל הארץ
ברוכים הבאים ללמעלה ממאה החברים החדשים בלובי הציבורי שהצטרפו אלינו מאז יום שלישי!
Save The Date: מסיבת יומולדת שנתיים ללובי
תרשמו ביומנים:
יום שישי, 15.9.17,שעה 11:00 ב"בסקולה" ת"א, רחוב הרכבת 72.
בתכנון
: שר הכלכלה ח"כ אלי כהן, חברת הכנסת ויו"ר הוועדה לביקורת המדינה קארין אלהרר, הממונה לשעבר על ההגבלים עסקיים ויו"ר ועדת הרפורמה בבנקים – עו"ד דרור שטרום, ויהיו עוד הפתעות!
בואו ותביאו חברים/משפחה/מתעניינים! מספר המקומות מוגבל, לינק להרשמה.
פירמידות והון שלטון 
בזמן שהכנסת בפגרה וכולם עסוקים בלשרוד את אוגוסט, יש מי שאינו נח לרגע. למשל, פרח לרנר, שהייתה יועצת ראש הממשלה עד לא מזמן ועברה לעבוד כלוביסטית אינהאוס של אדוארדו אלדשטיין באי.די.בי?  (שניהם בתמונה למטה)

היא לא נשכרה לשווא, כי פתאום נחשף שאי.די.בי רקמו תרגיל  מלוכלך. הם מצאו פירצה טכנית בחוק הריכוזיות שחוקק ב-2013 כדי לפרק את הפירמידות, שהן בגדול מבנה כלכלי של חברות, המאפשר לבעל הון שמביא מעט מאוד כסף מהבית ומחזיק בחלק קטן בלבד של אחוזים בחברה, לשלוט בה-מ-ו-ן כסף של הציבור ולעשות בו כרצונו.

כך עובדים קשרי ההון-שלטון: שוכרים מישהו ממש מקושר מהשלטון, והוא מתרגם לך את הקשרים והידע שלו להון פרטי של מיליונים, על חשבון האינטרס של הציבור הרחב.

הם כנראה סומכים על זה שהציבור ישן כי זה נושא כלכלי "מסובך". הם טועים. הציבור מבין שדופקים אותו, ובשביל זה אנחנו פה, גם כשנדמה שכל המדינה בפגרה.
הנה לינק למכתב שהוצאנו בנושא ולכתבה בגלובס בעקבות זאת.

נמשיך לפעול בכל הערוצים כדי לעצור את המחדל הזה.

ניידות בבנקים
זוכרים את הרפורמה בסלולר? דמיינו כזו גם בבנקים. דמיינו, שתוכלו לעבור בנק בלחיצת כפתור. והרי עצם העובדה שהבנק יידע שאתם יכולים לעבור בקלות בכל רגע, די בה כדי ליצור "איום תחרותי" ולהכריח את הבנקים לשפר יחס, עמלות ותנאים.

נשמע טוב, נכון? גם לנו. לבנקים, אנחנו בטוחים, קצת פחות. הלוביסטים שלהם כבר התחילו לעבוד שעות נוספות נגד היוזמה.
לכן, עדכנו את המפקחת על הבנקים ואת משרד האוצר שאנחנו לגמרי בעד הרפורמה, ובכוונתינו לדחוף ולקדם את הענין עד שיייצא לפועל. 

הקמפיין יצא לדרך
ביום שלישי בערב יצאנו בקמפיין גיוס חברים מיוחד, עם סרטון חדש ששבר את הרשת: 80 אלף צפיות בפחות משלושה ימים.

מה התוצאה?

נכון להיום, כבר התווספו אלינו 110 חברים קבועים, ו- 3,300 ₪ קבועים כל חודש.
תכלס, השגנו בכמה ימים 33% מהיעד המאתגר שהצבנו לעצמנו לחודש הקמפיין. יש עוד עבודה, אבל אנחנו בכיוון הנכון!

להצטרפות עכשיו הקליקו כאן!
לכתבה על הקמפיין בדה מרקר לחצו על התמונה:

 
גייסו איתנו
כדי להגיע ליעד ולהגיע מצוידים טוב יותר למושב החורף של הכנסת, אנחנו צריכים אתכם. זה הזמן להצטרף, ולצרף את כ-ל מי שאתם מכירים.
שלחו להם את הסרטון בוואטס אפ/מייל/טוויטר, ושתפו אותו בפייסבוק. הוסיפו כמה מילים אישיות, ספרו להם/ן למה אתם/ן חברים בלובי או מאמינים שצריך להצטרף אליו.
מה יש לעשות אם עניינתם אותם, אך הם עדיין לא בטוחים? 
שילחו אותם לאחד מעשרות מחוגי הבית ומפגשי החשיפה המיוחדים שאנחנו עורכים בשבועות הקרובים בכ-ל הארץ.

ביום ראשון הקרוב, ה-3.9.17 בשעה 20.00 לינור מגיעה לאירוע חשיפה גדול בבאר שבע עדכנו את כל הבאר שבעים שאתם מכירים שירשמו ויבואו!
לינק להרשמה.

ביום שלישי ה-5.9.17 יאיא מגיע לחיפה יחד עם שר הפנים לשעבר אופיר פינס:
לינק להרשמה.
ביום רביעי ה-6.9 יאיא מגיע לאיזור בית שאן: ב-19.30 יתארח בבית השיטה, ב21:00 בעמק המעיינות, נווה איתן. בואו והזמינו את כל מי שבסביבה! לפרטים נוספים מוזמנים לכתוב לנו במייל
ואי אפשר בלי קצת ממה שהיה במפגשי חשיפה שהיו השבוע:
לינור ברשפון, יאיא באילת, ואבי בירושלים יחד עם ח"כ רחל עזריה (כולנו):
קדימה, להירתם למאמץ הקבוצתי! עוד 27 ימים לגייס 6,700 ₪ קבועים לחודש. הנה הלינק לקאונטר המיוחד לקמפיין, שיעזור לכם לראות כמה עוד נשאר לגייס.