fbpx דלג לתוכן

עשינו השבוע 

נכנסים למושב החורף עם שלושה לוביסטיות/ים, קבלנו הזדמנות פז בפייסבוק וממשיכים להפיץ את הבשורה בכל הארץ 

Winter is here

ביום שני נפתח רשמית מושב החורף של הכנסת. לינור ואבי התרגשו כמו ביום הראשון ללימודים 😊 בשבוע הבא תצטרף אליהם רשמית מרב דוד, הלוביסטית השלישית.
הסיפתח של מושב החורף היה דו קרב הנאומים בין ראש הממשלה והנשיא, אך אנחנו לא מתבלבלים מדרמות וממשיכים לקדם בשיטתיות את האגנ'דה שאתם, חברי הלובי, בחרתם. 
לדוגמה: הצעות החוק שהגשנו בסוף מושב הקיץ כמו "איסור על ראשי עיר לקחת הלוואות בעל פה" או "הארכת תקופת הצינון לעובדי רשות ניירות ערך" – קיבלו את חותמת הייעוץ המשפטי ובשלות לקידום במישור הפוליטי. אנחנו על זה. 
במקביל מסמן מושב החורף מסמן גם את תחילת העיסוק של הלובי בנושא הגג החדש שבחרתם/ן: קידום תחבורה ציבורית יעילה ונגישה. זה בהחלט נושא "קרוב לבית", שכן הלוביסטים שלנו מגיעים לכנסת בכל יום בתחבורה ציבורית – קו 100, החדש יחסית, שמשרת את אנשי הכנסת, הממשלה ובית המשפט העליון – ואם כל התחבורה הציבורית בישראל הייתה מתנהלת כמוהו אז מצבנו היה טוב הרבה יותר. 

שבוע לובי 99 בעמוד "הצינור"

בזכות גיא לרר האלוף, שהחליט לצ'פר אותנו, החל מאתמול אנחנו מקבלים את עמוד "הצינור" – עמוד הפייסבוק הפופולארי בישראל למשך שבוע שלם. זה אומר שכל התכנים שתראו שם השבוע הם שלנו.

מדובר בהזדמנות נדירה לחשיפה לקהלים חדשים ורחבים. מיליון ומאה אלף לייקים בקירוב לא הולכים ברגל, וכדי לנצל את ההזדמנות כראוי ולחשוף את העבודה שלנו לגייס תמיכה חדשה ורחבה בלובי אנחנו צריכים אתכם! 
איך אפשר לעזור, אתם שואלים? בבקשה תעקבו, תגיבו, תעשו share, תפנו לחברים או במילים אחרות תיצרו כמה שיותר באז. זה יעזור להפצת הסטטוסים בפייסבוק ולחשיפתם למקסימום גולשים. 

רק לחברי הלובי: קבוצת וואטס עם עם ראיונות בלעדיים ועדכונים חמים מהשטח

רוצים ורוצות לדעת מה קורה במסדרונות הכנסת ובחדרי הועדות בהם אנו פועלים לפני כולם? רוצים הזדמנות לשמוע יותר מהלוביסטים שלכם, לשאול שאלות ולהציע הצעות?

אנחנו מזמינות ומזמינים אתכם להצטרף לקבוצת הוואטספ הכי חמה שיש, שם תקבלו עדכונים שוטפים וראיונות עם הלוביסטים שלנו, ראיונות עם חברי כנסת ואנשי ציבור ותוכלו לקחת חלק באופן פעיל יותר ולהיות בעצמכם המקף בין ההמון לשלטון.

הקבוצה פתוחה לחברי הלובי בלבד!
ניתן להצטרף בהשארת מספר הטלפון במייל חוזר, או בשליחת וואטס אפ/סמס לשני 054-9732709

חוג בית מהחלומות

התמונות של חוג הבית שאירח חיזקי סיבק ממושב אביחיל בעמק חפר מזכירות קצת את הבדיחה "כמה ליצנים נכנסים לתוך מכונית קטנה?", חוג הבית היה כל כך מפוצץ באנשים שזה מפתיע שכולם נכנסו.
אז סחטיין עליך חיזקי, ותודה על האירוח הנדיב. זו גם הזדמנות להזכיר לכם שנשמח אם תסכימו לארח גם אתם את החברים והשכנים שלכם בחוג בית, או במקום העבודה.

ואפרופו חוג בית:
תושבי הרצליה והסביבה תתכוננו… יאיא מתארח בחוג בית ביום שלישי בשעה 20:00. כל מי שמעוניין להשתתף או לקבל פרטים נוספים, תשלחו לנו הודעה במייל חוזר.

זקוקים לכם!

ההצלחה של מבצע הגיוס שלנו בהחלט לא גרמה ללוביסטים בכנסת לחבב אותנו יותר ואנחנו יכולים להעיד שהם כועסים וחדורים מוטיבציה יותר מתמיד להוכיח שסדרי העולם לא השתנו.
תעזרו לנו לעזור לכם ולהוכיח להם שהם טועים.

הקליקו על התמונה וצרפו כעת חבר/ה חדש/ה יחד נוכיח שוב שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים!

זיכרו שכל חבר נוסף מחזק את הלובי הציבורי אל מול 213 הלוביסטים של בעלי ההון. יחד נוכיח שוב שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים