נלחמים בשבילכם
בשולחן מקבלי ההחלטות

במשך שנים שלחו בעלי ההון לוביסטים בשביל להטות את נבחרי הציבור לטובתם.
עכשיו התור של הציבור להשפיע איך העתיד שלנו יראה.

מי אתם לובי99?

צוות הלובי מורכב מלוביסטים ציבוריים (כלכלנים, עורכי דין, ורואי חשבון  בהכשרתם), מחלקת מחקר ומחלקת שיווק וגיוס, כולם בשכר המוסכם על חברי הלובי שמאשרים את התקציב השקוף בכל שנה.

היכן האינטרס שלכם?

אתם! האינטרס שלנו הוא לדאוג לכיס שלכם. שהכסף ששייך לאזרחים יפעל לטובתם ולא לטובת בעלי ההון ובעלי האינטרס שמנסים לדאוג לכיסם דרך חקיקה, תקנות והחלטות שונות.

מדוע לתמוך בכם?

כארגון הפועל מתקציב של 100% במימון המונים בלבד, הבוסים שלנו הוא אתם – הציבור, שמחזק את כוחנו מול הלוביסטים המסחריים.

מה מקנה חברות?

תמיכה חודשית בלובי תהפוך אתכם לחברי לובי – בעלי זכות הצבעה על התקציב השקוף שלנו, על החלטות מרכזיות על אופי הארגון, ועל תחומי העיסוק המרכזיים שלנו.

אילו הישגים הבאתם?

ב-8 שנות הפעילות שלנו סייענו להעביר חוקים ורפורמות (׳הבנקאות הפתוחה׳, ׳מה שטוב לאירופה׳ וכו), בלמנו את ׳חוק המתנות׳, הבאנו לביטול ׳תספורות׳ ועוד. להרחבה לחצו כאן

הארגון היחיד
שמקדם את האינטרס למען הציבור הרחב!

כותרת שקופית 1
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
לחץ כאן
כותרת שקופית 2
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
לחץ כאן
כותרת שקופית 3
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
לחץ כאן
כותרת שקופית
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
לחץ כאן
כותרת שקופית
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
לחץ כאן
כותרת שקופית
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה

למען הציבור במימון הציבור

לובי 99 הוא הארגון היחיד שפועל רק על סמך דמי החבר שלכם
כל סכום משמעותי!
הצטרפו ל- 12,500 חברי לובי, תומכים קבועים בפעילותנו

גם לציבור מגיע

בתרומה קטנה תעזרו לנו להגדיל את צוות הלוביסטים הציבוריים המקצועיים המשלבים כלים משפטיים, כלכליים, חשבונאיים ומחקריים כדי לקדם את אינטרס הציבור.

מצטרפים עכשיו

25 ₪
37 ₪
99 ₪
250 ₪
1000 ₪
*37 היא הבחירה הפופולרית ביותר
יש לבחור סכום
תמיכה חודשית קבועה בסך ₪
דמי חברות חודשיים מקנים זכות הצבעה פעילה על נושאים בהם הלובי עוסק ועל תקציב הלובי. לתרומה חד פעמית לחצו כאן.
על מנת להיות חבר בלובי 99 ולהצביע לנושאים שיקודמו בחרו בדמי חברות חודשיים.

* לתמיכה בהעברה בנקאית - חשבון 31159749 סניף 806 בבנק הלאומי(10)

** 35% מסכום התרומה שלכם יוחזר לכם בכל תרומה מעל 190 שקלים בשנה

שאלות ותשובות

אנחנו מיזם חברתי־כלכלי בלבד, שלפי התקנון לא עוסק בנושאים מדיניים, ביטחוניים, יחסי דת ומדינה. אנחנו משתפים פעולה עם כל קצוות הקשת הפוליטית, ולראיה הצלחנו להגיע להישגים משמעותיים גם בממשלת ימין וגם בממשלת שמאל־מרכז. שיתופי הפעולה הם בעיקר עם הקואליציה, כיוון שאנחנו מיזם פרקטי, שרוצה להצליח לקדם בשטח דברים לטובת הציבור הרחב. פרקטיות – הסיכוי לקדם דברים שחשובים לנו קיים כמעט אך ורק דרך הרוב בכנסת – הקואליציה.
גם בנושאים הכלכליים־חברתיים אין לשייך אותנו לשמאל או לימין. בכל נושא שבו אנו מטפלים, אנחנו חוקרים ובודקים מה יהיה הכי נכון לטובת הציבור הרחב בנושאים השונים, וזאת לפי תפיסתנו המקצועית, ומשתמשים בכלים מארגז הכלים של הימין כמו גם מזה של השמאל, וזה יכלול במקרה מסוים פתיחת שווקים לתחרות, ובמקרים אחרים הוספת רגולציה ותקציבים.

לובי 99 הוא ארגון חברה אזרחית במימון המונים מלא, אשר נלחם עבור האינטרס הציבורים בנושאים חברתיים-כלכליים בכנסת ומול מקבלי ההחלטות. בזכות התמיכה של חברי הלובי, גדל הארגון ועומד היום על 18 עובדות ועובדים- עם רוב נשי מובהק של אמהות עובדות, ובניהול של מנכ״לית. הארגון מורכב ממשפטנים וכלכלנים מהמעלה הראשונה, כאשר המטרה שלנו בלובי היא להוות כוח נגד ללוביסטים במסדרונות השלטון ומול קובעי המדיניות בכנסת ובממשלה. בימים בהם לא ברור מהו האינטרס של כל המושכים בחוטים, ברור שיש על מי לסמוך - לובי99 דואג להחזיר את הכסף לידי הציבור.

לובי 99 הוא מיזם מימון ההמונים הקבוע הגדול בישראל. זה אומר שהחל מהשקל הראשון ועד השקל האחרון, כל כולו במימון המונים על ידי הציבור ולמען הציבור. אין אפשרות הצטרפות למיזם עבור קרנות או גופים מסחריים – אותנו אי אפשר לקנות.

חברי לובי 99 הם מי שמשתתפים בדמי חברות חודשיים (בכל סכום), ובתמורה מקבלים את הזכות להשפיע על הפעילות ועל הנושאים שאותם אנו מקדמים, כמו גם על התקציב השנתי של הארגון. באמצעות הצעות נושאים לטיפול והצבעות שונות שמתקיימות מספר פעמים בשנה, יכולים חברי הלובי להשפיע על קבלת ההחלטות במיזם, וכפועל יוצא על קבלת החלטות במדינה – בכנסת ובממשלה.

כל ההכנסות שלנו מדמי החברות ממנות את הפעילות שלנו, ובעיקר את האנשים המעולים שעובדים במיזם. אין לנו משרדים מפוארים ותקציבי פרסום ענקיים. תוכלו לראות את כל המספרים בתקציב שלנו אשר מובא לאישור לכלל חברי המיזם בהצבעת חברים לקראת תחילת כל שנה, ולאחר אישורו מתפרסם באתר. בנוסף, תוכלו למצוא באתר את הדוחות השנתיים, כפי שהוגשו לרשם העמותות.
לובי 99 הוא ארגון שדוגל בשקיפות שלטונית, ולפיכך פועל גם בעצמו לפי אותה תפיסת עולם.

ניתן לשנות או לבטל את התמיכה החודשית בנו בכל עת ע"י שליחת מייל ללובי: lobbying99@gmail.com 

או באמצעות טופס ביטול באתר.

דילוג לתוכן