בימים קשים אלו, כאשר קרוב למיליון ישראלים מובטלים ומוטרדים מהמצב הכלכלי, עצמאיים ובעלי עסקים לא יודעים מה יהיה מחר, וטייקונים ותאגידים גדולים מנצלים את המצב בצורה צינית, אנחנו קוראים לכם להצביע ולבחור מה יהיה הנושא הנוסף הבא שנקדם עבורכם.
נושאים סביבתיים, השקעה בפריפריה או בעצמאיים? חיזוק הצרכן מול הרשתות הגדולות או חיזוק האזרח במנגנוני קבלת ההחלטות? אצלנו, אתם מחליטים!
אז נכון שאי אפשר לצאת מהבית, אבל גם לא צריך – בלחיצה על הלינק תוכלו להצטרף כחברים למיזם ומייד להצביע ולהשפיע על המציאות הכלכלית-חברתית בישראל. הצטרפו – https://bit.ly/2UudNm4