כן, זה מתסכל. רפורמות חיוניות רבות עליהן עבדנו קשה, עכשיו מוקפאות. שקיפות דוחות כספים של מונופולים, שחרור השליטה של הבנקים מכספי התכנית "חיסכון לכל ילד", החלת שקיפות ומגבלות על פעילות הלוביסטים גם במשרדי הממשלה, הפחתת הריכוזיות בשוק המזון שגובשה בזכות #מרדהפסטה שלנו, ועוד, הכל נכנס להקפאה.
אבל אל דאגה, אנחנו לא מתייאשים, רק משתכללים. הממשלות מתחלפות אבל אנחנו תמיד נשארים. נמשיך להיאבק למען האינטרס של הציבור גם בתקופת הדמדומים בין הממשלות. בתקופות האלו, תהליך קבלת ההחלטות שמשפיעות על הכיס של כולנו, לא נעצר, רק עובר הרחק מעיני הציבור, אל מאחורי הדלתות הסגורות של משרדי הממשלה. ללא הדיון הציבורי בכנסת, בעלי ההון הרבה יותר חזקים והרבה יותר משפיעים, ואנחנו נהיה שם לעמוד על המשמר ולעצור את ניסיונות המחטפים של הטייקונים והלוביסטים שלהם בתקופה הרגישה הזו.
כדי שנוכל להמשיך לשמור על האינטרס של הציבור גם כשהכנסת לא יכולה לעשות זאת – הצטרפו אלינו https://lobby99.org.il/join