אחרי הריאיון המטריד של סגן נשיא נובל אנרג'י בסופ"ש האחרון אנחנו ממשיכים לשבוע בו הממשלה עומדת להיכנע ללחצים של חברות הגז שמחזיקות במאגר לוויתן. דרישתן להפסיק יבוא של גז נוזלי לישראל פוגע ומשמר את יוקר המחיה בארץ, וכנראה יגרום לחשבונות החשמל של הציבור להתייקר – כל זאת, בתקופה של משבר כלכלי, כשמחירי הגז בעולם צנחו.
אנו קוראים לשר האוצר ישראל כץ ולשר האנרגיה יובל שטייניץ לא להיכנע ללחצים של חברות הגז.
רוצים לסייע לנו להיאבק בחברות הגז. הצטרפו ללובי 99: https://bit.ly/30DCzSz