מה קרה השבוע?
הצבעת חברים מושב קיץ 2021 – נפתחה ? הצלחנו לעכב קידום תקנות שיגדילו את הריכוזיות במשק ? דרשנו מרשות שוק ההון לא לאשר כהונה צולבת בחברת נדל"ן של טייקון ובוועדת השקעות בחברת ביטוח ? ביקשנו מהיועמ"ש לוודא שהאינטרס הציבורי מוגן בעסקה למכירת אחזקות במאגר גז לאיחוד האמירויות ? ועוד…
רוצים להישאר מעודכנים בכל העשייה שלנו?
? הצטרפו כחברים בכל סכום חודשי https://bityl.co/6iAf קבלו מאיתנו עדכון שבועי למייל על הנעשה בלובי ותצביעו על הנושאים שנקדם בכנסת
? כבר חברים? שתפו את הסטטוס וקחו לכם משימה לגייס חבר/ה חדשים עוד היום.
#עדכוןשבועי