מה קרה השבוע?
חברי/ות הלובי בחרו את הנושא הנוסף בו נטפל ? צעד נוסף בדרך לשקיפות על פגישות של עובדי מדינה עם לוביסטים ? ממשיכים לפעול בעניין התקנות שדורשות מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב ? דרשנו שמינוי הממונה על התחרות לא יעשה בממשלת מעבר ? נאבקים לשינוי תנאי התחרות בשוק הגז ? דרשנו להחיל על חברות ללא גרעין שליטה כללים שיגנו על הציבור ? ועוד…
רוצים להישאר מעודכנים בכל העשייה שלנו?
? הצטרפו כחברים בכל סכום חודשי https://bityl.co/71co קבלו מאיתנו עדכון שבועי למייל על הנעשה בלובי ותצביעו על הנושאים שנקדם בכנסת
? כבר חברים? שתפו את הסטטוס וקחו לכם משימה לגייס חבר/ה חדשים עוד היום.
#עדכוןשבועי