בשנה האחרונה קיבלנו הכרה כארגון צרכנים וגם הקמנו מחלקה משפטית. השבוע שני המסלולים האלו הצטלבו – בזכותכם ולמענכם. שמחים לבשר שנבחרנו על ידי שר המשפטים להיות ארגון הצרכנים שישב כנציג הציבור בבית הדין לחוזים אחידים. נציג שיש לו סמכות של שופט.
מה זה אומר? שכשיגיעו לבית הדין דיונים בנוגע לחוזים אחידים ואיך הם דופקים את הצרכן הקטן – החוזים הארוכים מול הבנקים, חברות הביטוח, ספקי הסלולאר) שאף אחד לא מבין ולכן לא קורא, אנחנו נהיה שם כדי לייצג את האינטרס הצרכני שלכם. ולדאוג לגשר על פערי הכוחות העצומים מול תאגידי הענק.
כדי שנמשיך לעמוד חזקים עבורכם מול חברות הענק הצטרפו אלינו עכשיו: https://lobby99.org.il/join