בזמן שהמשק במשבר והמוני ישראלים לא יודעים איך יסגרו את החודש, השכר של יו"ר בנק לאומי ממשיך לטפס עד ל-3.7 מיליון שקל בשנה, וכל זאת תוך התחכמות עם מגבלת שכר הבכירים הקבועה בחוק. למעשה, הבנק הגדול בישראל, מסתמך על פרשנות משפטית שעומדת בניגוד גמור להוראות החוק, ונראה כי הוא מפר גם את הוראות הפיקוח על הבנקים ונהלי בנק ישראל.
עליית השכר, במנותק מהמציאות במדינת ישראל, היא נדבך נוסף שמגיע מיד לאחר מינויו כיו"ר חדש ועוד לתקופה מוגבלת של תשעה חודשים בלבד, וללא תקופת חפיפה עם היו"ר העוזב. ההתנהלות הבעייתית של גוף שמנהל כספי ציבור ושחסכונות הפנסיה שלנו מושקעים בו, צריכה להטריד כל אחת ואחד מאיתנו ובמיוחד את הרגולטור.
פנינו לבנק ישראל ולרגולטורים נוספים בדרישה לבדוק את ההתנהלות בבנק לאומי ואת עמידתו בהוראות החוק והפיקוח על הבנקים, בכדי שיפעל בדרכים המקובלות. כספי הציבור אינם הפקר ונמשיך לעמוד על המשמר.
הצטרפו אלינו עוד היום, הלובי היחיד שדואג לאינטרס של הציבור