המחאה נגד יבואנית הענק ״דיפלומט״ שהודיעה על העלאת המחירים, אליה יצאנו עם שותפינו ב״צינור״, נמשכת. אבל לצד זה אנחנו ממשיכים לקדם כל הזמן פתרונות עומק ארוכי טווח לחוסר התחרות בשוק המזון. אתמול נפגשנו בנושא עם אגף תקציבים ומחר צפויה לנו פגישה נוספת עם רשות התחרות.
אמנם הכנסת פוזרה והממשלה היא ממשלת מעבר, אבל זה בדיוק הזמן לקדם מדיניות. טיוטת חוק ההסדרים האחרון, זה שלא יצא לפועל בגלל פיזור הכנסת והיציאה לבחירות, כללה פרק שלם שעסק ב״ריכוזיות בשוק המזון״. אנחנו ממשיכים להיפגש עם כל הגורמים הרלוונטיים כדי שהפתרונות שיוצעו בפרק הזמן, שיונח ככל הנראה על שולחנה של הממשלה הבאה, לא יהיו ״פלסטר״ אלא יצליחו להביא לשינוי אמיתי.
הצטרפו אלינו עכשיו כדי להגדיל את התחרות בשוק המזון: https://lobby99.org.il/join
#הוןשלטוןצרכנות