מה קרה השבוע?
הצלחנו! הוקמה מחלקה משפטית למיזם ? נאבקים לשמור על כספי הציבור מפני כונסי הנכסים של בנק הפועלים ? חושפים אי דיוקים בנתונים שחברות הגז מפרסמות ? דורשים מרשות התחרות לפקח על הסדרים כובלים בין חברות ? פנינו למשנה ליועמ"ש שיגביר את השקיפות של הליך החקיקה ? ממשיכים לעבוד לקראת חוק ההסדרים ? ועוד…
רוצים להישאר מעודכנים בכל העשייה שלנו?
? הצטרפו כחברים בכל סכום חודשי https://bityl.co/7r2Q קבלו מאיתנו עדכון שבועי למייל על הנעשה בלובי ותצביעו על הנושאים שנקדם בכנסת
? כבר חברים? שתפו את הסטטוס וקחו לכם משימה לגייס חבר/ה חדשים עוד היום.
#עדכוןשבועי