מסתבר שהחבר'ה בקרן הפנסיה הפניקס דואגים יותר לחבר שלהם יצחק תשובה מאשר לחוסכים שלהם.
בצעד מקומם, שמנוגד לחובתם החוקית לשמור על אינטרס החוסכים, החליטה הפניקס לקנות את החוב של תשובה מבנק לאומי בנסיון נואש לעצור את 'דלק' של תשובה מלפשוט רגל.
מדובר ב-100 מיליון שקל מכספי הפנסיה של הציבור, שאם יינתנו כנראה לא יחזרו. אנחנו מתכוונים לעשות הכל כדי לעצור את זה. רוצים לעזור לנו? הצטרפו אלינו: https://bit.ly/99hafenix