אריאל פז סוויצקי פרויקט לובידוד – מי מרוויח מים המלח? "לובידוד"- סדרת ההרצאות של לובי 99 בתקופת הקורונה ההרצאה החמישית- "מי מרוויח מים המלח?", תשודר הערב (22.4.20) בשעה 20:30. את ההרצאה יעביר אריאל פז-סוויצקי, מנהל המחקר
ביטוח מדוע בימים של משבר כלכלי דווקא חברות הגז וחברות זרות ייהנו מהטבות והקלות של הממשלה? משבר הקורונה מכביד על חברות רבות במשק, ובכלל זה גם על החברות שנטלו הלוואות מכספי הפנסיה של כולנו. במטרה לסייע לחברות האלו להתמודד עם המשבר,