בעקבות מידע שהגיע אלינו, על לחצים שמפעילים לוביסטים, התוקעים קידום של תקנות להגבלת פרסום של מזון מזיק לילדים ולנוער, פנינו לאחרונה למשרד הבריאות כדי לבקש
לפני כחודש וחצי בחרו חברי הלובי בנושא חדש של הון-שלטון-עיתון. לפני שבועיים, הגשנו נייר עמדה ל"ועדה לאסדרת תחום השידורים" (״ועדת פולקמן״) שמונתה על ידי שר
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.