איזור אלקטרוני גם בשעת משבר שומרים על האינטרס הציבורי מול חברות הענק ביום חמישי האחרון התקיים דיון בוועדת חוקה בכנסת על חוק המחייב את האזרחים השבים מחו"ל בפיקוח טכנולוגי של חברה מסחרית באמצעות אזיק אלקטרוני. השתתפנו בדיון
ים המלח הכוח של הציבור עובד ומאות המיליונים מרווחי ים המלח מתחילים לזרום לקופה הציבורית סוף סוף חויבה חברת כימיקלים לישראל (כי"ל) שבבעלות הטייקון עידן עופר, לשלם את מאות מיליוני השקלים שהיא חייבת לנו – מס ששינסקי על רווחי היתר