מה קארין אלהרר חושבת על צנזור הפרוטוקולים הממשלתיים בענייני הקורונה? מה המסרים שהמדינה קיבלה מארה"ב בנוגע לנובל אנרג'י? ומה דעתה על הקשר של יאיר לפיד עם נוני
מה קארין אלהרר חושבת על צנזור הפרוטוקולים הממשלתיים בענייני הקורונה? מה המסרים שהמדינה קיבלה מארה"ב בנוגע לנובל אנרג'י? ומה דעתה על הקשר של יאיר לפיד עם נוני מוזס?
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.