הון שלטון שומרים על הילדים שלנו או על הרווחים שלהם? הורים לילדים קטנים? דעו שהחל מה-1.8 אתם מחויבים להתקין מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב ומינואר הקרוב אי-עמידה בתקנות תוביל לסנקציות של קנס וצבירת נקודות. לפני
גז זה ה"מאני טיים", לא מוותרים לרשות התחרות ודורשים להוריד את מחיר החשמל לציבור זה ה"מאני טיים", לא מוותרים לרשות התחרות ודורשים להוריד את מחיר החשמל לציבור יש כעת הזדמנות חד פעמית להצליח סוף סוף להוריד את מחיר הגז