לחברות הגז השפעה רבה על התקשורת הישראלית, משליטה בערוצי טלוויזיה ועד לקשרים בעיתונות ובאתרי חדשות. וכעת יש רובד נוסף – רשת יוזרים פיקטיביים ברשתות החברתיות,
למעלה מ-5 שנים שאנחנו פועלים בכנסת ובממשלה להגביל את הגישה וההשפעה של הלוביסטים של הטייקונים והתאגידים הגדולים. נבחרי הציבור שלנו סוף סוף החלו להתעורר, לשנות
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.