כאן ב מדוע שינה משרד האנרגיה את עמדתו ומתנגד לחייב את כי"ל לשלם על הנזק הסביבתי שיצרה? כבר תקופה שאנחנו נאבקים כדי שכימיקלים לישראל (כי"ל) בבעלות עידן עופר, לא תקבל בחינם את הזיכיון על שטחי הכרייה של הפוספטים בנגב לשלוש שנים נוספות.
דיפלומט למה אנחנו משלמים ביוקר על מה שבחו"ל עולה בזול? כבר שנים שהציבור זועם על המחירים המופרזים שאנחנו משלמים בארץ על אותם המוצרים שבחו"ל עולים הרבה פחות. הבעיה, בין היתר, קשורה לעובדה שרבים ממוצרי הצריכה