כבר עשור שגופי הפנסיה גובים מחוסכים דמי ניהול סמויים המועברים ל'קרנות השקעה', בטענה שאלה מסוגלות לשפר את התשואה בקרן הפנסיה. אחרי שנתיים שבהן הפעלנו לחץ
בגדול, יש לנו מן הסכם כזה – אנחנו עובדים כל החיים (כלומר כמעט כולם), ובכל חודש אמורים להפריש כסף לקופת חיסכון. כשנהיה ממש גדולים, ונצא לגמלאות נקבל אותו בחזרה. אבל מה קורה עד אז? הפעם במלכוד 99 נדבר בדיוק על זה ועל הקשר בין ריכוזיות וכספי הפנסיה שלנו.
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.