כדי לשלוט באופן בלעדי בשוק, לקבוע את גובה המחירים ולהימנע מתחרות, פיתחו היבואנים הגדולים בארץ שיטה – חותמים על הסכמי בלעדיות עם היצרניות בחו"ל, ובשיטות
מחאת הצרכנים שהתחלנו השבוע בשיתוף עם הצינור ושותפים נוספים – התפוצצה. זה היה הסיפור הפותח במהדורות החדשות, שרים וחברי כנסת יצאו בהצהרות לציבור, וענקיות המזון
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.