בשבועיים האחרונים הובלנו ביחד עם 'הצינור' ושותפים נוספים, מאבק צרכנים נגד העלאת מחירי מוצרי המזון של יצרניות המזון המונופוליסטיות. שיתוף הפעולה של הציבור הרחב שהתייצב
הצוות שהקים שר האוצר ליברמן לבחינת הריכוזיות בענף המזון יבחן את הצעתנו לפירוק חברות הענק כחלק מהפתרונות שיציע לצמצום הריכוזיות בענף, כך חשף אתמול עיתון
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.