מה עשינו בשבילכם/ן החודש? בתור לובי שעובד בכנסת ובממשלה לטובת הציבור, חשבנו לפר… מה עשינו בשבילכם/ן החודש? בתור לובי שעובד בכנסת ובממשלה לטובת הציבור, חשבנו לפרסם ״תקציר מנהלים״ לסיכום הפעילות החודשית שלנו למנהלים שלנו – חברי וחברות המיזם.
א.ח.מ - ארגון חברי המועצות בישראל האשליה של מגוון המותגים בסופר הריכוזיות הגבוה בשוק המזון פוגעת בתחרות. ואנחנו כבר מבינים איך זה משפיע על הכיס שלנו כאשר מחירי המזון בישראל גבוהים ב-50% מהמחירים באירופה. ישנה אשליה