יוקר המחיה אחת הבשורות הטובות בכניסתה של רשת המזון הצרפתית ״קרפור״ לשוק המזון הישראלי אחת הבשורות הטובות בכניסתה של רשת המזון הצרפתית ״קרפור״ לשוק המזון הישראלי היא האפשרות סוף סוף לפתח מערך של ייבוא מקביל שיכול לאתגר את היבואנים
ביטוח מי יפקח על הגופים שמחזיקים בכסף של כולנו? ועדה מיוחדת שפועלת בימים אלו אמורה לקבוע את מבנה הפיקוח על הגופים שבהם מושקע הכסף שלנו – מי יפקח על הבנקים, חברות הביטוח והחברות הציבוריות.