שלוש שנים לאחר הניצחון הגדול על חברות התרופות- האינטרס הציבורי שוב בסכנה. לאחר שפרסם משרד הבריאות נוהל אמיץ המחייב השקפת פגישות בין רופאים ונציגי חברות
הישג לציבור: בהסכמה נדירה בין קואליציה ואופוזיציה, הצעת החוק לשקיפות דו״חות כספיים של מונופולים בענף המזון עברה בקריאה טרומית, בין היתר בזכות הלחץ שהפעלנו. מדובר
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.