אחרי הרבה שנים, יוקר המחיה חוזר לכותרות העיתונים, בין היתר בזכות ״מרד הפסטה״ שיזמנו עם ״הצינור״, לצד המחאה שמתפתחת בימים אלו נגד יבואנית הענק ״דיפלומט״.
השבוע הודיע משרד הכלכלה על הרחבת הרפורמה בייבוא, במסגרתה יחל הליך ביטול של חלק מהתקנים ישראלים ייחודיים, שמסבכים את הליכי היבוא, פוגעים בתחרות וגורמים למחירים
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.