הרפורמה בייבוא עד מתי נמשיך לשלם ביוקר על מוצרי הפארם? בשנתיים האחרונות אנו מלווים מקרוב את הרפורמה בייבוא תמרוקים בוועדות הכנסת ובמסדרונות הממשלה כדי לקדם שיטת ייבוא שתביא להקלה ביוקר המחיה. שיטת יבוא פחות מסורבלת
אופיר נועה פרוביזור אז מה עשינו עבורכם/ן בחודש האחרון? סיכום חודש יולי אז מה עשינו עבורכם/ן בחודש האחרון? אנחנו יודעים שלא לכולם יש זמן לעקוב אחריי כל הפרסומים שלנו ברשתות ובניוזלטר ולכן ריכזנו את כל חודש יולי