הפעילות של לובי 99 בתחום התחבורה הציבורית נמשכת כל הזמן, והפעם נעדכן בפתרונות שאנו מקדמים לטובת התפתחות התחבורה הציבורית בישראל. כאשר 80% מהציבור מעדיף להשתמש
במציאות שבה תאגידים הופכים חזקים יותר ממדינות, איפה האיזונים והבלמים? המושג ׳אחריות תאגידית׳ ממשיך להיות ריק מתוכן ולכל היותר מתבטא בניסיון ׳למרוח׳ אותנו עם פרסומות
תודה על הרשמתך לניוזלטר שלנו!
ייתכן והוא יגיע לספאם או לקידומי מכירות, אז כדאי לחפש אותנו בימי שישי בבוקר ולסמן בכוכב כדי שיגיע לתיבת הדואר הנכנס הרגילה.