הרפורמה בייבוא, שאמורה להוזיל מחירים, נכנסת לתוקף עוד שבוע וכ-170 מוצרי בסיס עדיין מוחרגים – מדוע שטיחים, ילקוטים, חיתולים, טמפונים, מזגנים ומנורות דורשים תקן ישראלי מיוחד במקום תקן אירופי? מה גילו כאן על שואבי אבק וסירי לחץ, שלא מצאו בעשרות שנות תקינה באירופה?
מחר נתייצב בוועדת הכלכלה בכנסת מול הלוביסטים של התעשיינים, מכון התקנים והיבואנים הגדולים לדיון מיוחד בנושא המוצרים שהוחרגו מהרפורמה בייבוא. הציבור לא מוכן להמשיך לשלם מחירים מופקעים.
רוצה גם להשפיע על מקבלי ההחלטות? הצטרפ.י ללובי הציבורי https://lobby99.org.il/join