"…צריך להפוך את הפירמידה, צריך לשים קודם כל את הולכי הרגל ואת משתמשי התחבורה הציבורית ואת הרוכבי אופניים…" (אורן לוטן, אופניים בשביל ירושלים Bicycles For Jerusalem).
הגיע הזמן להפוך את הפירמידה ולהוביל למהפכת תשתיות ברחוב שלנו – פחות נתיבי רכבים פרטיים ויותר תחבורה ציבורית ושבילי אופניים. לאחר שבפרק הקודם עסקנו בשילוב אופניים ורכבת, בפרק הזה נדבר על התשתיות הדרושות לאופניים במרחב העירוני, כיצד הם משתלבים ברשת התחבורה הציבורית, והאם מקומם של האופניים בתוך הרכבת הקלה, על המסילה שלה או בשביל ייעודי לצידה.
להאזנה וחומרים נוספים באתר הפרק >>> http://bit.ly/milkud34 או בכל פלטפורמת הסכתים לבחירתכם.