"… לרוב בדיונים, מדובר בדיון אחד וזהו. אתה בא, אתה מדבר, אתה מנסה להשפיע, אתה מנסה להתכונן, אבל אין אפשרות לייצר מהלך יותר גדול, זה באמת היה ייחודי…" (עו"ד רחל גור)
הרבה לפני שמחאת #מרדהפסטה יצאה לדרך, חברי לובי 99 בחרו את המאבק במונופולים בתחום הייבוא, כאחד מנושאי הדגל שלנו. לאחר עשרות שעות של דיונים קדחתניים בוועדות הכנסת, נפגשנו עם עו"ד רחל גור, מנהלת תחום ממשלה בלובי 99 ולוביסטית ציבורית האמונה על תחום המאבק במונופולים בייבוא, לשיחה על יוקר המחיה והמונופולים שעושים קופה על חשבון הציבור.
להאזנה וחומרים נוספים באתר הפרק >>> http://bit.ly/milkud32 או בכל פלטפורמת הסכתים לבחירתכם (לינקים נבחרים בתגובות).