מחאת הצרכנים שהתחלנו השבוע בשיתוף עם הצינור ושותפים נוספים – התפוצצה. זה היה הסיפור הפותח במהדורות החדשות, שרים וחברי כנסת יצאו בהצהרות לציבור, וענקיות המזון התחילו להזיע. אבל כדי להשפיע באמת על יוקר המחייה אסור לעצור כאן.
ענקיות המזון מרוויחות על חשבוננו כבר שנים – כשעלויות התפעול שלהן ירדו, הן נמשכו כבונוסים למנכ"לים ולא גולגלו אלינו הצרכנים, וכשהמחירים טיפה עולים הציבור צריך לשלם כדי שהבונוסים יישארו גבוהים.
עכשיו זו ההזדמנות שלנו להראות לענקיות המזון שהציבור לא פראייר ושזה לא טרנד חולף -מנכ"לית הלובי לינור דויטש – Linor Deutsch מסבירה מדוע
אנחנו מתכננים להמשיך את המחאה ולהרחיבה כדי שפעם אחת ולתמיד יבינו שלציבור נמאס.
שתפו והצטרפו: https://bit.ly/3J3XrHh
#מרדהפסטה