החלטנו ללכת ראש בראש עם תשובה ומונופול הגז ולהגיש ערעור על החלטת רשות התחרות לאפשר למונופול הגז להשתלט על צינור הגז היחיד המחבר בין ישראל למצרים – כי אנחנו משוכנעים שרשות התחרות טועה.
רוצים להבין קצת יותר לעומק מדוע? הסרטון הבא במיוחד בשבילכם.
מיטב המומחים, בהם גם ראשי רשות התחרות לשעבר, מסכימים איתנו כי הפתרונות שיצרה הרשות כדי למנוע פגיעה בתחרות הם חלשים ולא מספקים וכי ההשפעה של העסקה הזו על התחרות תהיה הרסנית וכולנו נרגיש אותה בכיס. מוזמנים לשפוט בעצמכם.
אם אתם מסכימים איתנו ורוצים לעזור לו לעצור את תשובה ומונופול הגז, הצטרפו אלינו עכשיו וסייעו לנו לממן את התביעה – http://tiny.cc/zttqbz