לאחר חודשים של עבודה, התייעצות עם חברי וחברות המיזם והצבעה בה השתתפו אלפיחברים/ות נבחר מודל השותפות החדש שלנו.
הלובי הציבורי קיים כבר 6 שנות פעילות, וראינו הזדמנות לשפר את תהליכי העבודה שלנו ואת "כללי המשחק הדמוקרטי" במיזם – הצבעת החברים שנערכה בחודש האחרון הציגה 4 חלופות מעורבות והשפעה שונות על תהליכי העבודה של המיזם שכולן הגיעו מכם/ן החברים והחברות.
כעת ההצבעה הסתיימה ואנחנו שמחים להכריז שהמודל הנבחר הוא "השפעה מהירה":
ולמצות את הטיפול בנושאים הקיימים. כמו כן החברים/ות יהיו שותפים במוקדי קבלת החלטות נוספים כמו הצבעות קטנות ומהירות בנושאים של הלובינג, השיווק והמחקר, הצבעה לאישור תקציב המיזם וקבלה של דוחו"ת ועדכונים שוטפים מאיתנו
אצלנו הציבור לא רק ממן את הפעילות אלא גם קובע את התוכן שלה, ושותף בבניית הכללים.
אם גם אתם רוצים השפעה כזו בידיים שלכם, הצטרפו אלינו https://lobby99.org.il/join