פחות משבוע – זה הזמן שחלף מאז הגיעה לישראל ענקית הגז והנפט שברון והיא כבר החלה להתנהל בכוחנות ובשיטות מאפיונריות. לאחר שרכשה את חברת נובל אנרג'י, שמחזיקה בשני מאגרי הגז של ישראל תמר ולוויתן, היא הורתה לסגור את אספקת הגז לחברת החשמל כדי לדרוש ממנה לשלם מחיר גז גבוה יותר.
צפו בסמנכ"לית הלובי, מרב דוד, מסבירה איך שברון מנצלת את כוחה כמונופול נגד הציבור הישראלי ומה אנחנו עושים בנושא.
עזרו לנו להילחם במונופול הגז ולהוריד את מחיר החשמל לציבור. הצטרפו עכשיו ללובי99 https://bityl.co/3pp6