מה קרה השבוע?
הגבנו לנוהל של בנק ישראל בנושא כללים להסדרי חוב ? השפענו על הרפורמות הכלולות בחוק ההסדרים ? דרשנו מהממונה על שוק ההון נימוקים בנוגע להחלטה שעלולה לפגוע בחסכונות הפנסיה ? דרשנו ממשרד האנרגיה לבחון באופן מיידי עסקה למכירת מניות במאגר תמר לחברה בבעלות ממשלת האמירויות ? ועוד…
רוצים להישאר מעודכנים בכל העשייה שלנו?
? הצטרפו כחברים בכל סכום חודשי https://bit.ly/2ViupR3 קבלו מאיתנו עדכון שבועי למייל על הנעשה בלובי ותצביעו על הנושאים שנקדם בכנסת
? כבר חברים? שתפו את הסטטוס וקחו לכם משימה לגייס חבר/ה חדשים עוד היום.
#עדכוןשבועי