היום נפגשנו עם ענת גואטה, יו״ר רשות ניירות ערך, הגוף שאחראי לפקח בין היתר על החברות הציבוריות הנסחרות בבורסה.
כיוון שכספי הפנסיה של כולנו מושקעים בחברות הציבוריות – חשוב שיהיה מי שיפקח על החברות הללו ויוודא שהאינטרס של המשקיעים (כלומר, של כל מי שחוסך לפנסיה) מיוצג.
אנחנו מתכוונים לשתף פעולה עם רשות ניירות ערך כדי להגן טוב יותר על האינטרסים של הציבור. צריך לשפר את הפיקוח על החברות הציבוריות כדי למנוע את ה״תספורת״ הבאה שתיערך לחברות הללו, על חשבוננו.
סוף אוגוסט, חום אימים ואין מסגרות לילדים? לפחות תהיו רגועים שגם עכשיו אנחנו ממשיכים להיפגש עם משרדי הממשלה והרגולטורים ולהשמיע גם את הקול של הציבור.
בואו להיות חלק מהלובי הציבורי: https://bit.ly/349q41V