לובידוד- מעבירים לכם את הזמן בבידוד
ימים שלמים בבית ומתחיל לשעמם? לא משנה איפה, אנחנו פה כדי להעביר לכם את הזמן וגם כדי לעשות קצת סדר במה שקורה מסביב, בעיקר בכל הקשור למשבר הכלכלי שמתרחש בעקבות התפשטות וירוס הקורונה.
ההרצאה השלישית- "גז, יצחק תשובה, קורונה ומה שבניהם."
יום חמישי | 26.3 | 16:30
בהרצאה נעסוק בסוגיות הבוערות הנוגעות במונופול הגז, מאות מליוני השקלים שהובטחו לו במסגרת תכנית החירום, והתספורת (הכספית, כן?) שתשובה מנסה לעשות לפנסיות שלנו. את ההרצאה תעביר מרב דוד, סמנכ"לית לובי 99.