לובידוד- מעבירים לכם את הזמן בבידוד
ימים שלמים בבית ומתחיל לשעמם? לא משנה איפה, אנחנו פה כדי להעביר לכם את הזמן וגם כדי לעשות קצת סדר במה שקורה מסביב, בעיקר בכל הקשור למשבר הכלכלי שמתרחש בעקבות התפשטות וירוס הקורונה.
ההרצאה השניה- "כמה הציבור מרוויח מהגז?"
יום שלישי | 24.3 | 14:30
בהרצאה נלמד על משק הגז (בפרט על משק הגז הישראלי), ונעמיק בסוגיות מקצועיות שנעות בין הים התיכון וחוטי החשמל. את ההרצאה יעביר אריאל פז-סוויצקי, מנהל המחקר של לובי 99.